Balto Tēvu Ziņu vācele

Balto Tēvu ziņu vācele ir tapusi ar nolūku sakrāt vienkopus viedās zintis par Pokaiņu mežu un tam līdzīgām Balto Tēvu Svētvietām, kuras pēdējā laikā sāk birt kā no Zikurāta. Šajā vietā tiek un tiks ievietotas zintis, kas uz papīra drukātas vai škandalkastē rādītas (tas gan tālākā nākotnē, jo ir pārāk cītīgi jāvaid, lai dzīvu bildi varētu parādīt). Ja labieši, bajāri, melngavji un krustneši paņems Baltos Tēvus pie dziesmas, tad, protams, neko te nerādīs un nekrās.

Tā kā Baltie Tēvi ir ciešulīši pēc savas būtības un pabērni savā paša Dievzemītē, tad tiem nav zibeņmašīnas ar deviņvīru spēku (ko melngalvju gudrībās ielauzījušies pazīst arī kā se-rv-er-i), zibeņstriķu rokas resnumā un trejdeviņji pūri vietas, kur zintis glabāt, tālab zintis tiek krātas pamatā kā skrāpējumi ar dažām Balto-Tēvu-prāt būtiskākajām ainām, ja tādas attiecīgās tāsīs ir bijušas.

Lai arī Baltie Tēvi vāc zintis čakli kā skudras, taču šim svētajam pasākumam tiem atliek tikai nakts melnums un tad neko nevar salasīt, ja nu ar roku aptaustīt. Tālab, ak godājamie ļaudis, nāciet Baltajiem Tēviem palīgā un sūtiet zintis, ko esat atraduši.

Te gan ir zināmai kārtībai jābūt:

1. Pirms jelko darīt, jāaizlaiž grāmata Krīvu Krīvam Bērziņtēvam par to, kādas zintis ir ienākušās - var būtu tās jau tiek vārītas un raudzētas, lai varētu koklēm skanot Vācelē ielikt.

2. Ja Krīvu Krīvs Bērziņtēvs saka, ka šādas zintis der Vācelei, tad var turpināt zinšu vākšanu. Krīvu Krīvs Bērziņtēvs pieņem zintis sekojošos veidos:
2.a. HTML (ar ainām JPEG);
2.b. Microsoft Word 7/97 formātā, ainas jāsūta atsevišķi JPEG formātā;
2.c. skanētas lapas TIFF formātā, ne mazāk par 300 dpi, melnbalts, skaidri norādot secību, kādā zintis ir iegūtas un parādāmas.
2.d. Zintis no škandalkastēm tiek pieņemtas AVI, MOV, MPEG formātos (konkrētas prasības gan vēl nav noskaidrotas, bet droši varēs sūtīti miniDV vai VHS kasetes).

Kas tas viss ir, neviens Baltais Tēvs nezin, bet cilvēki (viedi cilvēki) apgalvo, ka tā vajag. Ko nu mēs...

Jebkurā gadījumā noteikti ir jāuzrāda, no kurienes zintis ir ņemtas un kas un kad tās sazintējis.