Atbilde rakstam Dvēseles kokļu stīgotāji

Publicēts Dienas forumā

Kopsavilkums

Autors: dr. hab. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 31-01-2002 11:43

Godātie Dienas lasītāji un disputu dalībnieki. Jau 39 gadus nodarbojos ar Neeiklīda ģeometriskā Visuma perturbāciju koleratīvo analīzi. Esmu verificējis visas cilvēcei zināmās dabas konstantes un salīdzinājis tās ar Latvju svētvietu singulārajiem punktiem mums zināmā Visuma koordinātēs. Tapēc man kā īstenam latvju burtniekam dziļi sāp bieži vien nicinošā tautiešu attieksme pret patiesu zinātni. Kā lai piemēram izvērtē P.Bankovska neseno ironisko rakstu , kā arī tam sekojošās atsauksmes, kur ir atklāti noniecināti mūsu tautas viedāko prātu centieni ierādīt mūsu nācijai tās patieso diženo vietu Visuma hierarhijā? Kamēr pie teikšanas būs tādi "subjekti" kā "gug" (spriežot pēc visa, tā acīmredzot ir šīs personas "kļička", kas norāda uz piederību kriminālajiem elementiem, normāliem letiņiem ir vismaz uzvārds), mēs arī paliksim maza nožēlojama bauru tautiņa, kas to tik prot kā bučot kungu zābakus. Diemžēl P.Bankovska raksts vairs nav piejams par velti, jo godātā kungu avīze izmanto katru iespēju , lai iekasētu pēdējos grašus no nabaga latvju burtniekiem. Tomēr pateicos, ka ir radīta šāda bezmaksas augsta intelektuāla līmeņa disputu vieta, kur izteikties arī reņģu ēdājiem. Ar interesi noklausītos citu zinātnieku un interesentu domas par šo tematiku.

2xPS laureāts, dr.hab.pok. Cibiņš


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 31-01-2002 15:30

Atbildu uz tūdaliņu jautājumiem par PS laureātiem. Tikai mazizglītoti kosmopolitizma upuri nezina, kas ir "2xPS laureāts". Tas ir zinātnieks, kurš ieguvis latvisko zintnieciskā vieduma un bramanības apliecinājumu, Divkārtējo Pokaiņu servelādes balvu! Šo balvu iegūst nežēlojot savas pūles Latvju Zintniecības attīstībai, pētot mūsu tautas diženo pagātni, atklājot un pierādot mūsu tautas augsto atrašanās vietu Visuma hierarhijā. Pazīstamais zinātnieks Dr. Buņģis savā darbā "Recognition Of Extraordinary Wisdom Of Ancient Letts", nodaļā "The Place In Hierarchy - Truth Or Legend" raksta tā (tulkojums mans): "Velkot 230000000 km garu apli ap Pokaiņiem, tur pārsteidzoši labi iekļaujas arī Saule, Mēness, Rīta- un Vakarzvaigznes. Tādēļ Pokaiņi ir jāuzskata ne tikai par pasaules, bet arī visa Kosmosa centru." Vai Jūs esat gatavs ziedot savus spēkus zinātnei, nēsāt smago Ciferblakta skaitītāju, nakšņot mežā, pagalvī liekot svētakmeni? Ceru, ka sapratāt, cik nopietna atzinība ir PS balva!

Dr. Labietis, PS prēmijas Domes valdes priekšsēdis, "Dziesminieka" balvas ieguvējs


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 31-01-2002 18:15

Atspēkojot KKK (Krustnešu, Kolonistu, Komunistu) melus par Senindiešu civilizāciju (sic! – mans izcēlums, Dr. Buņģis) esmu veicis pētījumus izmantojot magnetogirācijas pulsu lineāro lauku oscilatoru, ar kuru ir iespējams modulēt Pokaiņu centrālas frekvences FID absolūto multiplicitāti izteiktu hercos uz kvadrātversti. Īpaši neiedziļinoties mērijumos kas izdarīti ņemot vērā anisotropās nobīdes, kā arī magnētisko lauku relaksāciju un ekscitāciju, varu Jūs informēt, ka heteronukleārā paraboliskā potenciālā barjera starp teoriju un praksi Pokaiņos ir 2300. No ta izriet secinājums - ka Latviešu pareizais nosaukums ir "Pokaiņu Brammaņi" (no senkuršu Brammanis - gudrs, spēcīgs vadonis). Necentieties lūdzu iepīt šeit dažadas pseidoindiešu atziņas, kas ir vismaz 60000 gadu jaunākas par Senlatvju atklājumiem.


Autors: dr. Buņģis, 2xPS laureāts (---.chem.unc.edu)
Datums: 31-01-2002 18:44

Atvainojos, man Krustneši un Komunisti iepriekšējā cirtnē nozaguši "2xPS laureāta" titulu.

P.S. Cien. "dbs" (vai tas nav saīsinājums no vārda "dibens"?). Atlantīda tiešam eksistēja. Dr. Cibiņš un Pintiķis, Dr. Hab. Hist. savos pētījumos, kas veikti kopā ar Perteļu Pidriķi, ir pierādijuši ka Atlantīda ir gājusi bojā Senlatvju uzsūtītos plūdos (ne velti ir saikne - plūdi - Latvju dziesminieks Plūdons).


Autors: dr.Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 01-02-2002 11:17

Cienījamie diskusiju dalībnieki. Man ļoti žēl, ka atļāvos ievilkt sevi neauglīgos savstarpējo apvainojumu plūdos ar cilvēkiem, kas intelektuālā ziņā stāv uz zemāka Visuma hierarhijas pakāpiena. Cenšoties atbildēt uz apvainojumiem palaidu garām zinātnisku jautājumu, kā es personīgi neapmeklēdams visas pasaules seno kultūru vietas spēju izsecināt, ka latvieši ir izredzētā nācija? Atbildu, ka tas nav nepieciešams, (arī naudiņas nav ), jo kopā ar zinātnes dižgariem dr.Vīku, dr.Buņģi, dr. Labieti uzkonstruēju Monoklonālo Torsionu Lauku Pi Mezonu Magnetiskās Rezonanses Scintilatīvās Masas Magnetogirācijas Lineāro Lauku Oscilatoru, kas vienkāršajā tautā pazīstams kā Ciferblakta Skaitītājs. Ar tā palīdzību atrodoties 3 Mēness diametru un Visuma konstantes atvasinājuma maksimuma punktos var ar varbūtību dxV=2300 noteikt enerģētiskās fluktuācijas dažādos mūsu zemes punktos. Salīdzinot lauku intensitāti , kā arī vairākus citus zemāka intelektuālā līmeņa cilvēkiem nesaprotamus lielumus var nonākt pie secinājuma, ka Dobeles rajona Pokaiņos ir Visuma enerģētiskie maksimumi un tātad senie Leti ir bijusi visgudrākā un garīgākā nācija Piena ceļa galaktikā, un, iespējams, arī visā Visumā.
Interesentiem ieteiktu palasīt Vīka, dr. Buņģa, dr. Labieša kā arī citu ievērojamāko Latvju burtnieku darbus.

Vienmēr Jūsu dr. hab. pok. Cibiņš


Autors: Skudrinieks (195.13.242.---)
Datums: 31-01-2002 15:23

Ar interesi izlasīju šo diskusiju, un tagad liekas ir pēdējais laiks pajautāt, ko nozīmē 2xPS? Kā zināms 2xPS=4PS, bet varbūt tomēr 2P2S? Tāpat ļoti nopietni izskatās "dr.hab.pok.", bet tas man izraisa asociāciju ar Pukimoniem... Lūdzu kliedējiet manu nezināšanu, un piedodiet, ka kaut kas nav tā, dumš esmu.


Autors: dr. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 01-02-2002 12:23

Atvainojos Skudrinieka k-gam, visā jūklī nepamanīju viņa matemātiskos aprēķinus kur viņš apgalvo , ka 2xPS=4PS. Atļaušos aizrādīt, ka aprēķins ir kļūdains (acīmredzot jūs matemātikas stundu laikā skolas toaletē skūpstījāt meitenes). Pareizi ir dx (2xPS)=dx(2xPS*2300/2300) no kā seko, ka PS latīniskā transliterārā vertifikācija nozīmē "edalevresus uniakopus", kas latviski nozīmē - "augstākā zinātnes balva Nēiklīda Visumā" .

patiesi Jūsu dr.hab.Cibiņš 2xPS laureāts.


Autors: dr Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 01-02-2002 15:53

Cienījamie kolēģi un zinātniskie oponenti!

Ceru ka Jūsu datu mašīnās ir šī kodu tabula un šrifti, ka jūs varēsiet saprast manu latvisko rakstu. Pateicos visiem par augstā līmeņa zinātnisko diskusiju . Diemžēl ir piektās nedēļas dienas veļu stunda. Līdz ar to laiks beigt rakstniecību. Tā saucamās brīvdienas pavadīšu laboratorijā turpinot pētīt nācijai vitāli svarīgus jautājumus, piemēram Ciferblakta skaitītāja izmantošana aitkopībā un kosmiskajās stacijās (dr.pok.Drausmas un Alda ieteikumi). Aŗi bez tā ir daudz sarežģītu jautājumu ko pētīt, piemēram vēl arvien nav skaidrs eposa par Gilgamešu nozīme letu nācijas izveidē. Citēšu kādu satraucošu piemēru , kas liks aizdomāties katram patriotam :” Piemēram visiem zināmā seno Atlantu poēmā “ Teiksma par Gilgamešu “, kas kā zināms ir apraksts par mūsdienu pasaules aizsākumu, teikts ka Atlantu varonim Gilgamešam bija kalps vārdā Lets, kura uzdevums bija laizīt Gilgameša zābakus. Teiksma vēsta, ka reiz , kad Gilgamešs nejauši sidrabkokļu iespaidā bija iekāpis mamuta fekālijās, Lets atteicies bučot Gilgameša zābaku , par ko ticis ielikts siekstā. Kārtīgs Krievu vai Vācu varonis būtu Gilgamešu gāzis gar zemi un darījis tam kaunu. Tā vietā Lets apvainojies un aizgājis nosalt uz ziemeļu zemi, kas vēlāk nosaukta viņa vārdā – par Letlandiju . Tā kā cien. Dr. Buņģi, kalpi mēs bijām un kalpi paliksim. “ Vai nav satraucoši? Bet no otras puses jaunākie fonētiskie pētījumi norāda, ka vārds Atlanti īstenībā jāraksta At-Lati, kas no sengrieķu valodas tulkojas kā “ bramaņi no Letu zemes “. Tikai laika gaitā komunisti un krustneši provokācijas nolūkā iesprauduši literu “n”.Tā kā redziet , pētījumu lauks ir plašs. Ceru, ka spēsim pacelties pāri sīkai latviešu skaudībai un beigt savstarpējo rīvēšanos, lai vienotos kopējā koklējumā mūsu dižās zinātnes vārdā. Ja “dbs” k-ga pātaga nebūs mani nomaitājusi, pirmdien celšu priekšā vēl nebijušus atklājumus.


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 01-02-2002 16:19

Pokaiņu pētniecībai varētu izmantot Tautiskos Zemes Pavadoņus, apkrāsotus ar sarkanbaltsarkaniem karogiem un Dižvaidelotes portretiem! Pavadoņos noteikti jāiekrauj daži pudi Pokaiņu svētakmeņu degvielas vietā (pēdējie mani pētījumi liecina, ka Pokaiņu Svētakmeņus varētu izmantot kā mūžīgas enerģijas avotu, sava veida Perpetuum Mobile, ar kuru varētu atrisināt pasaules enerģētiskās problēmas). Šajā sakarībā informēju, ka esmu pieteicies uz Aizsardzības ministrijas grantu (2,3 milj latu apmērā) "Pokaiņu Svētakmeņi kā AM Kodolraķešu enerģijas avots". Naudas piešķiršanas gadījumā fosilo izrakteņu trūkuma radītā enerģētiskā krīze tiks pārvarēta.

Dr. Buņģis, 2xPS laureāts


Autors: Dr. Hab.Pintiķis (---.ipt.aol.com)
Datums: 02-02-2002 06:07

Atlaušos iepazīstināt tautu ar maniem pētijumiem, kas veikti Krīvu Krīva Vīka k-ga ietekmē.
Jebkuram ar vēsturi daudz maz pazīstamam cilvēkam ir skaidrs, ka senatnē Latvijas teritoriju apdzīvoja slepkavīgas Letu ciltis. Tam ir tiešs pierādījums - Romiešu mitoloģijā nāves upe bija Lēta, kam pārbraucot pāri vairs nebija atgriešanās. Pedējie pētijumi norāda, ka par Lētu sauca Daugavu Letu zemē! Ja kāds pārbrauca pār šo upi, tad slepkavīgās Letu ciltis viņu nomaitāja. Nomaitātos upurus ieraka Pokaiņu mežā, zem Čūskas akmens, un tādeļ tā ir tik enerģētiski spēcīga vieta. Pēdējie pētījumi pieļauj arī, ka Gorgona-Medūza ir dzīvojusi Roņu salā un Scilla un Harbida ir bijusi starp Sāmu salu un Ziemeļkurzemi. Argonauti brauca pa Baltijas jūru meklēt zelta kokli (nevis jērādu, kā nepareizi minēts), un sirēnas īstenībā bija piekoklējušies bāleliņi-igaunīši, kas jauki dainoja Hiumā salā. Arī Troja ir atradusies Latvijas teritorijā, tag. Rojas vietā, tikai laikam ejot, pirmais burts vārdam pazudis. Trojas zirga vietā tagad ir pazīstami Rojas gardumi. Leti nav cietuši Bizantijas impēriju, saukuši viņus par antiņiem, no tā arī cēlies vārds biz-ANTIJA.
No visa augstākminētā (skat. arī Dr. Cibiņa darbus) izriet vairāki Latvju tautai fundamentāli svarīgi jautājumi:

 1. Kāpēc Pokaiņos notiek mistērijas ar enerģijas maksimumiem un minimumiem?
 2. Kurš bija īstais varonis, Lets vai Gilgamešs?
 3. Vai Bizantija bija Latvijas province, kur dzīvoja antiņi un par ko smējās metropoles (t.i. Pokaiņu) apdzīvotāji Latvieši? Vai tādā gadījumā pavisam citu jēgu negūst eposs par Antiņu un Saulcerīti?
Lūdzu cien. zinātnieku un pētnieku-amatieru domas par sekojošo.

Pintiķis, Dr. Hab. Hist. Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 02-02-2002 18:29
Pie manis ir griezušies tūdaliņi, kas apšauba Pokainologu, un it īpaši Dr. Pintiķa pētījumus. Dr. Hab. Hist. Pintiķa teorijas apstiprina visiem zināmi vēstures fakti, viņa paša pētījumi, kas veikti Latvijas un ārzemju arhīvos, un galvenais - Bramaņu Krīvu Krīva Vīka Tēva darbi (skat. piem. iekš www.latvians.lv). Salīdzinot ar Vīka Tēva u.c. Pasaku Pasaules Mistiķu atklājumiem Dr. Pintiķa pētījumi nemaz nav tik sensacionāli. Jautājuma par nokļūšanu Baltijas jūrā - ir iespējams, ka Pokaiņu svētakmeņi šajā aprakstītajā vēstures posmā ir bijuši magnetizēti, t.i. tie pievilkuši sengrieķu galeru metāla daļas. Rezultātā sengrieķi, braucot uz jebkuru pasaules vietu galu galā nonākuši Pokaiņos, uzbūvējot tur sengrieķu (jeb Jaunlatviešu) dieva Apollona templi (ka norādījis Vīka Tēvs).
Jautājumā par Kalevalu uzskatu ka mums jāgriežas pie Dr. Hab. Hist. Pintiķa un vēsturnieka - amatiera Kalniņtēva pēc profesionālas izpētes.

Autors: Margrieta (---.apollo.lv)
Datums: 03-02-2002 18:37

Esmu īstena latviete, jo mani senči, kas ir apzināti līdz tālai pagātnei, ir bijuši tikai un vienīgi latvieši,- neviena vācieša, zviedra, poļa vai, pas* die*s, krieva. Tāpēc man bija patiess prieks lasīt ļ. cien. Dr. hab. pok. Cibiņa u.c. ļ. cien. k-gu vēstījumus par latviešu izcilo vietu Visuma hierarhijā.
Taču mani skumdina šo k-gu necieņa pret latviešu valodu,- tik daudz ortogrāfijas kļūdu, tik daudz svešvārdu, kurus taču varētu aizstāt ar skanīgiem latviešu vārdiem. Jājautā, vai šie k-gi latviešu valodas stundās ir darījuši to pašu, ko Skudrinieka k-gs matemātikas stundās? Lai nebūtu šaubu, ka arī citas mācību stundas nav pavadītas šādā veidā, gribu pārliecināties par Jūsu iegūto rezultātu ticamību un uzdot dažus jautājumus:

 1. Vai paškonstruētajam Ciferblakta mērītājam ir veikta verifikācija un kalibrēšana?
 2. Vai ir validētas pielietotās mērījumu metodes?
 3. Vai ir panākta mērījumu atkārtojamība un reproducējamība?
 4. Kādi references materiāli tiek lietoti Jūsu pētījumos?
 5. Vai varat sniegt ieskatu interkalibrācijas rezultātos?
Ceru, ka ir izdarīti arī iegūto rezultātu standartnoviržu aprēķini un tiek veikti preventīvi pasākumi iespējamo kļūdu novēršanai.

Patiesi cerot, ka varēsiet pierādīt savu mērījumu un aprēķinu ticamību un līdz ar to latviešu īpašo vietu Visuma hierarhijā-

latviete Margrieta


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 03-02-2002 19:35

Cien. Margrieta! Atbildēšu uz Jūsu jautājumiem pa punktiem. Sakarā ar to, ka mācījos ar Dr. Cibiņu vienā klasē, varu Jums droši teikt, ka viņš Latviešu valodas stundas, ar auseklīti pie nātna svārciņa, uzmanīgi pierakstīja skolotājas teikto. Ar meitenēm toaletē viņš bučojās angļu un krievu valodas stundās, kamēr fizkultūras stundas viņš pavadīja smēķējot aiz skolas un atņemot tuvējo svešo skolu skolniekiem 10 kapeikas. Ja arī kāda kļūda laiku pa laikam iezogas viņa rakstos, pie tā ir vainīga lielā slodze, kas radusies pētot Pokaiņu noslēpumus (it īpaši šajos Latviešiem grūtajos laikos, kad krustneši un komunisti tā vien grib iznīdēt pēdējos Latvju zintniekus).
Atbildot uz pārejiem jautājumiem:

 1. Jā, Ciferblakta skaitītāja kalibrācija un verifikācija ir veikta citā Latviešu svētvietā - Beverīnā, kā arī nogrimušajā Burtnieku pilī.
 2. Pielietotās mērījumu metodes nav jāvalidē, jāvalidē ir tikai no Ciferblakta skaitītāja nolasāmie lielumi. Tie ir validēti salīdzinot ar pēc Paramagnētiskās Kodolrezonanses teorijas iegūtajiem lielumiem, standartizētā deviācija šajos gadījumos ir pārāk niecīga lai to pat pieminētu.
 3. Mērijumu atkārtojamība ir ļoti liela - gan mani, gan Dr. Cibiņa mērijumi liecina par enerģijas minimumu pie Mātes akmens un maksimumu pie Tēva akmens. Nākošajā ekspedīcijā mērisim bioenerģētiskos laukus pie Čūskas akmens, kā arī noteiksim kādu iespaidu ir radījuši ar Dievu Lāpstu raktie svētavoti.
 4. Mūsu pētījumi tiek referencēti balstoties uz Brammaņa, Krīvu Krīva Vīka darbiem. Ka pamatenerģijas mērvienība tiek izmantoti 2300 megabērzi (2300 MB), kas tiek referencēts pret enerģiju, kas izdalās saplūstot diviem moliem deitērija atomu (rodas hēlijs-3 un izdalās enerģija).
 5. Interkalibrācija (salīdzināšana ar citiem mērijumu veidiem) vēl nav veikta, jo mūsu Torsionu Masu Galaktiskās Rezonanses Spektrometru ir sabojājuši krustneši un/vai komunisti, tādējādi cerot aizkavēt Latvju tautas izcilības pierādīšanu.
Ceru, ka Jūs esat apmierināta ar šiem izskaidrojumiem. Lūdzu centieties arī Jūs aizstāt svešvārdus ar skanīgiem Latvju vārdiem. Neba mums ar Cibiņu vieniem jāpūlās...

Dr. Buņģis, 2xPS laureāts


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 03-02-2002 22:15

Cien. krīvi, bet jo īpaši augsti godātā vaidelote Margarita! Lasot šo košo valodošanu par un ap Latvju viedumu un hierarhisko Dižvietu Visuma režģogos, sirds silst un lec krūtīs, gavilēdama - "Ir ozoli vēl Baltijā", resp. mūsu mazajā Dievzemītē! Nezudīs senās un jaunatrastās zintis, jo - nav jau kur zust! Visas senās zinības un spēka lauki jau gadu tūkstošiem uztver Pokaiņu svētakmeņi. Lai mūžam dzidri zvana kokles Dievzemītes ārēs, lai plūst svētavoti!

Dr. Labietis, PS prēmijas Domes valdes priekšsēdis, "Dziesminieka" balvas ieguvējs, līksmes pilns


Autors: Margrieta (---.apollo.lv)
Datums: 04-02-2002 00:07

Ļ. Cien. Dr . Buņģi!
Rūpīgi izstudēju Jūsu atbildes uz saviem jautājumiem. Ir dažas neskaidrības, kurām būtu vēlams pievērst uzmanību.

 1. Tā verifikācija un kalibrācija, kas veikta nogrimušajā Burtnieku pilī, mūsu dienās vairs nebūs derīga.
 2. Acīmredzami Jums nav skaidrības, ko nozīmē metožu validēšana. Man ir pieredze, ka nezinātāji šo vārdu valsta kā karstu kartupeli pa muti. Jūsu gadījums ir līdzīgs.
 3. Atkārtojamība – tas ir skanīgs latviešu vārds. Tāpēc nevietā šeit runāt, ka tā ir liela. Reproducējamība – tā šķiet ir Jums pavisam neskaidra lieta.
 4. Iedziļinoties atbildē uz manu ceturto jautājumu, rodas sajūta, ka esat ieciklojušies uz skaitli 2300. Vai tas ir Jūsu aparāta skalas maksimums?
 5. Šeit man jāizsaka Jums dziļa līdzjūtība. Ceru, ka ātri atjaunosiet savu unikālo aparātu un novērsīsiet kļūdas un nepietiekamo mērījumu kvalitātes nodrošinājumu.
Es ņemšu vērā Jūsu aizrādījumus par svešvārdu lietošanu. Ceru, ka jau šajā vēstījumā ir krietni vairāk skanīgu latviešu vārdu.

Ar patiesu cieņu Margrieta


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 04-02-2002 00:13

Manā iepriekšējā cirtumā ar nosaukumu "Diskusijas dalībniekiem" ieviesusies nelāga kļūda - "lauki" lasāms kā "laukus". Iepriekš noņemu caunu cepurīti Latvju valodas tīrības sargātājas Vaidelotes Margrietas priekšā!

Dr. Labietis, PS prēmijas Domes valdes priekšsēdis, "Dziesminieka" balvas ieguvējs, joprojām līksmes pilns


Autors: dr. Buņģis (---.lib.unc.edu)
Datums: 04-02-2002 01:20

Cien. Margarieta! Cienot Jūsu izcilās zināšanas, atļaušos tomēr nepiekrist Jūsu secinājumiem.

 1. Burtnieku Pilī uzkrātā bioenerģētika laika gaitā nav mainījūsies, tādēļ atlaušos aizrādīt, ka kalibrācija kas tur veikta būs derīga vismaz 2.3 miljonus gadu.
 2. Protams ka man ir pilnīgi skaidrs, kas ir metožu validēšana. Diemžēl Jūs nēsat iepazinusies ar Brammaņa Vīka darbiem, pēc kuriem mēs vadāmies. Šajos darbos mūsu lielotās metodes jau ir validētas, tādeļ mums ar Dr. Cibiņu ir jāvalidē tikai mērijumi, kas neapšaubāmi ir ievērojami vieglāk. Lūdzu ari nevērsties pret mums ar personiskiem uzbrukumiem, mēs varam apvainoties un iet mežā nosalt (sk. Poruka Kauju pie Knipskas). Karstus kartupeļus mēs atdzesējam un pēc tam vāļājam pa muti, lai neizsauktu pārmērīgu mutes dobuma olbaltumvielu termālo denaturāciju.
 3. Atkārtojamība ir tieši tas pats kas Jūsu pieminētā "reproducējamība". Vai tikai Jūs necentieties piesārņot mūsu daiļo valodu ar svešzemju aizguvumiem? Varbūt Jūs Latviešu valodas stundas būsiet pavadījūsi ķerstot bālo zēnu Dr. Cibiņu pa gaiteņiem (ar nolūku darīt viņam pāri), kādēļ viņam tagad rodas problēmas ar Jūsu minēto "ortogrāfiju"?
 4. Skaitlis "2300" ir Vaska Rituļu Krīva DižA Tēva atklātā Visuma konstante, kura tādēļ bieži vien parādās mūsu mērījumos. Tai nav nekāda sakara ar mūsu aparātu skalas lielumu. CVC-1 aparātam (Ciferblakta skaitītājam) ir digitāls šķidro kristālu displejs. Skalas ir 50-70 gadu zinātnes mēraparātiem, pašreiz nopietni zinātnieki lieto digitālās tehnoloģijas un displejūs, un tādeļ mērāmo lielumu magnitūdi ierobežo tikai aparāta īpašības. Piezīmešu, ka Jūsu mazinformētību šaja jautājuma spilgti parāda konstantes "2300" nezināšana.
 5. Pašlaik vairākas brigādes ar bālajiem zēniem jau labo Torsionu Masu Galaktiskās Rezonanses Spektrometru. Ja nesekos turpmākas Krustnešu un Komunistu diversijas, tad jau drīzuma mēs varēsim veikt mērījumus.
Pateicos par atsvaidzinošo zinātnisko diskusiju. Kā zināms, zinātnē viss ir jāpšauba (protams, izņemot Krīva Vīka Tēva darbus), un diskusija ar Jums neapšaubāmi vecinās tālāku izpratni jautājumā par Latvju tautas izcilību.

Dr. Buņģis, 2xPS laureāts


Autors: Perteļu Pidriķis (194.19.229.---)
Datums: 04-02-2002 14:39

Kad nu caur dažu godājamu tautiešu apklaušināšanu daudz laba par šo runasvietu tiku dzirdējis, nospriedu arī es teitan ielūkoties. Un, raugi, kā allažiņ atradu mūsu mazās tautiņas dižākos garus lielas un svarīgas lietas aprunājam. Tas vareni uzcilāja manu sirdi, tāpēc gribu arī es kādu pagalīti gunskuram piesviest, lai jo gaišāki deg un silda tos, kas paguruši un nespēj pāri savam deguna galam saraudzīt.
Ir gan gluži laba lieta mūsu tautas zintniecībai ar prātu nodoties, dažādas pariktes būvējot un ciparus tāsīs skrāpējot. Arī tā pie dažas derīgas atziņas gan var nonākt. Bet vēl jo labāki ir šo zintniecību savā dvēselē izdzīvot, lai tā visudziļākās siržu rētiņās ieaužas kā Gaismas Pils svētais vārds, ko savā laikā dziesminieks Auseklis jo dailīgi izteicis. Neba ar skaitīšanu un pētīšanu mūsu diženie senči pirms tūkstošiem vasaru pār debesu, zemes un jūŗas plašumiem valdīja. Nē, kas skaitāms, tas pats saskaitījās, ij Mēnestiņis bij zvaigznes saskaitījis, ij Jūŗas Māte zvirgzdus izlasījūsi, lai latvju bāliņiem kājas nepampst, uz dižakmeņiem stāvot un Lielo Pasaules Dainu koši izkoklējot. Caur gavilēšanu tapa debess plašumi iekustināti, caur līgošanu zemes pamati pārcilāti kā vecās mātes sagšas un caur rotāšanu jūŗas ūdeņos dzintara pilis daiļiem rakstiem izmargotas. Pat vēlākos gaudu un baismu laikos dažs labs saimenieku tētiņš pratis tādu dziesmu, ka ar dakšām pieturot, sauli varējis debess vidū ilgāki paturēt, lai diena gaŗāka. Svešas tautas par tādu prašanu mūs gauži ir skaudušas, vej, dažs no skaudības gluži dzeltens palicis un acis šķības sagriezušās. Tad nu tās mūs vaidinājušas un spaidījušas, ka vai traks. Ar dažs Latvju bāleliņš cerību zaudējis, ka mēs jelkad pie bijušās spēcības un dailības jaudātu atsagriezties. Nevaidi, bāliņ, gan nāks ij tev labākas dienas! Jau mostas tautā tās sirdis, kas jūsmībā un vienībā ceļ augšā senās zintis un ved mūs sauļup. Akmeņi un ozoli, svētalas un avoti, visas tās klusās un piemirstās vietiņas, uz kuŗām Latvji pa zvaigžņu taku reiz nākuši izdainot savu dižumu, atkal tiek gaismā celtas un daudzinātas. Jemsim kokles rociņā, kāpsim uz akmeņiem ir dainosim arī mēs! Tad viss svešais un gaudenais zudīs kā pīšļi. Tad citas tautas kritīs uz vaiga mūsu priekšā un līdīs atsprākliņ tais alās, no kurām, mūs skauzdamas, reiz izlīdušas.
Spēku sauksim, kokli rokā jemsim, no sirds uz sirdi dainosim! Lai sīkam kašķim un mazam drudzim mūsu vidū nav vietas, mēs ejam uz dižu mērķi! Tad nekādu skaitītāju mums nevajdzēs Pokaiņu svētvietas spēka izprasmē. Tas spēks atkaliņ ieies mūsu tautā, un zeme, debess un jūŗa priekš mums būs kā vieni tīri Pokaiņi!
Augstas laimes mūsu zintniekiem!

Perteļu Pidriķis, no mazajiem praviešiem


Autors: Margrieta (213.182.205.---)
Datums: 04-02-2002 15:27

Kāpēc man šķiet, ka Jūsu vārdos vairs nav jaušams tas enerģētiskais pacēlums,kas iepriekš? Vai tikai Jūs neguliet uz mīksta spilvena, tā vietā, lai pagalvī liktu enerģētiski uzlādēto Pokaiņu akmeni?

 1. Arī es ļoti cienu Jūsu izcilās zināšanas, īpaši burtu-ciparu salikumu 2PS, tāpēc 1. jautājumā ticēšu Jūsu apgalvojuma pareizībai.
 2. Par validēšanu vēl parunāsim 3. punktā. Taču baidīties no manis nevajag, jo man kā īstenai latvietei pašai ir bail.
 3. Diemžēl atkārtojamība nav tas pats, kas reproducējamība, un katrs validētas metodes īpašnieks to zina. Tāpēc jautājums par karstajiem kartupeļiem ir aktuāls. Bālā zēna ķerstīšana varētu būt vairāk Jūsu kompetencē ļ. cien. Buņģa k-gs. Pirms meklējat vainu citā, pavērojiet pats sevi (šis jautājums daļēji iztirzāts Dbs k-ga Kopotajos rakstos dažus stāvus zemāk. Lasiet, kamēr tie piējami par brīvu.)
 4. -
 5. Šajā punktā jāpiezīmē, ka jebkura aparatūra, kas kādu laiku ir bijusi lietošanai nederīga, ir jākalibrē no jauna. Ceru, ka visi interesenti drīkstēs ierasties Burtnieku Pilī uz kalibrēšanas procedūru, lai patiesi dziļi izprastu jautājumu par latviešu tautas izcilību.
Ar patiesu cieņu Margrieta

Autors: pr.ing.hab Zudribels (---.iem.gov.lv)
Datums: 04-02-2002 18:59

Mani nokāva 1865 un savu atlieku saknes es veltīju Pokaiņu transformēšanai attālajā Senindijas priesterijā. Patlaban, izmantojot savu virtuālās enerģijas biopotenciālo lauku, atļaušos aizrādīt, ka jūsu darbības forma nav racionāla. Tādā veidā jūs pazaudēsiet savas esības saites Pokaiņu apkārtnē un jums nāksies no jauna radīt apstākļus krīvgājiena optisko paralēļu pētniecībai! Jel apdomājaties !!!


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 05-02-2002 03:54

Cien. Zudribel. Mums nekādas Senindiešu Vēdas un Sutras, tirgoņtēvu Vecās un Jaunās Derības, Pukonenu Kalevalas, Slikto Tēvu Muromieši u.c. krustnešu gudrības nav vajadzīgas. Mums ir Pokaiņi!
Tūdaliņu zināšanai - uz svētakmeniem ir jāsēžas ar pliku pēcpusi, lai pēc iespējas ātrāk uzlādētos ar Pokaiņu enerģiju.
Kā jau Dr. Cibiņš minēja, fizikālajā pasaulē Latvija atrodas pašā apakšpusē, varētu pat teikt dibenā, savukārt garīgajā sfairā mūsu mazās tautiņas vieta ir pašā augšā, mēs esam ievērojami pārāki par visām citām Zemeslodi apdzīvojošajām tautām (un unikāli ar savu gara spēku visa Kosmosa mērogos, ciktāl vien sniedzas CVC-1 mērījumi). Dr. Hab. Hist. Pintiķis norāda, ka arī senatnē Senlatvieši bijuši ap 23 cm gari, un tikai vēlāk, svētakmeņu un Pokaiņu ietekmē viņu augums ievērojami palielinājies.

Dr. Buņģis


Autors: mag.poh.Aizapinis (---.iem.gov.lv)
Datums: 05-02-2002 08:37

Ļoti cien.dr.Buņģi. Es, hik, piedodiet,atvainojiet, nepiekrītu jūsu teiktajam par Latvijas vietu fizikālajā pasaulē. Siltajās, zvaigžņotajās naktīs, vērojot leknu zāli apaugušo grāvmalu ieskauto debesjumu, droši zinu ka visa pasaule ir man aiz muguras un Latvija ir pašā augšā. Un arī par pasaules nabas koordinātēm tajā brīdī nav nekādu šaubu. Iesaku pārbaudīt.

mag.poh. Aizapinis.
dauzu kausu laureāts.


Autors: pr.ing.hab Zudribels (---.iem.gov.lv)
Datums: 05-02-2002 09:06

Visas manu sakrālo pīšļu masas vulkanizējas, dzirdot šādu tuvredzīgu Pokaiņu celebrēšanu! Pokaiņi visas Piena ceļa galaktikas esībā ir tikai viena niecīga biopotenciālās enerģijas šūniņa, kas nav spējīga radīt ekliptiskās svārstības šīs galaktikas robežšķirtnes pieskarvirsmā! Bez Senindijas priesterijas ietekmes tās nekad nenonāks rezonansē un vienalga jūs būsiet dibenā.

Jel apdomājaties!!!


Autors: mag.poh.Aizapinis (---.iem.gov.lv)
Datums: 05-02-2002 09:23

Cien.pr.Zudribel! Jūsu, hik, piedodiet,atvainojiet, aprakstītais process ir visai interesants. Vulkanizējoties sakrālajiem pīšļiem, varētu izveidoties kaut kas līdzīgs gumijai, kas, kā zināms, slikti vada elektrību un labi slāpē rezonansi. Baidos ka tādā šnitē arī Senindijas priesterija nespēs palīdzēt. Pasaudzējiet savu veselību!

Mag.poh. Aizapinis.
daudzu kausu laureāts


Autors: pr.ing.hab Zudribels (---.iem.gov.lv)
Datums: 05-02-2002 11:59

Cien. Margrieta ! Jūs pārāk dziļi tverat pie saknes šo samilzušo mērāmo aparātu ! Neesmu šeit nācis lai kādu muļķotu, kur nu vēl runāt par neprecīziem mērījumiem. Vairāk kā simt gadu pēc savas nāves piedalos visuma organisko pīšļu kvoruma veidošanā un esmu veicis novērošanu, kas attiecas un Pokaiņu konglomerātu. Jūs jau zināt ka latvietībai ir saknes arī citās planētas vietās, tādēļ es šiem šī gadsimts zinātniekiem norādīju un neredzamajām bioenerģijas saitēm, kas vieno Senindijas priesteriju ar Pokaiņu verificēto strāvojumu. Es Jums norādu izpētes ceļu dārgie draugi ! Nelieciet man absorbēties uz citām virsmām, jo šeit ir tā unikālā kāla enerģija!

Jel apdomājaties ! Mans draugs Tālivaldis Ī to visu redz!


Autors: Dr. Sprīdītis (---.osi.lv)
Datums: 05-02-2002 19:26

Dr. Buņģi un Dr. Cibiņ! Vai savos pētījumos jūs vispār ņemat vērā fāzu invertēšanos laika skalas nehomogenitātes ietekmē??? Visa mūsu žurnāla ACTA POCAINIA, SER. PHYS. redakcija ar sašutumu uzņēma jūsu viltvārdīgo diskusiju par Pokaiņu Svētvietas nozīmību. Kur jūs bijāt, kad vajadzēja Zikuratā veikt pēdējos kristālrežģa latento svarstību ietekmes uz Plutona perturbāciju anomāliju izpēti??? Jūs, kas visticamāk nozagāt mūsu redakcijas Ciferblakta skaitītāju (sēr. num. 666-666-68006-2300), lai mēs nespētu korekti noteikt fermionu izkliedes Pokaiņu enerģētiskā starojuma ietekmē korelāciju ar spin-orbitālās mijiedarbibas modelēšanu, izmantojot īpaši retinātas 6-dimensiju matricas, tagad lepojaties ar svešām spalvām! Man ir prieks, ka viedā vaidelote Margarita pamanīja, ka jūs pat Ciferblakta skaitītāju kalibrēt nejēdzat!!! Pielietojot Vīka operatoru Mātes Akmens starojuma elektroniskās kvadrupolās relaksācijas mijiedarbībai ar Larmora frekvencē esošā bozona enerģētisko singularitāti, kas 66 reizes tenzoriāli atvasināta izmantojot otrreizējo kvantēšanu ar rindā no 2300 locekļiem izvirzīta pašsaskaņota komutatora 6. atvasinājumu pēc 68000 gadus veca ziedputekšņa spektrālas analīzes tripletu līniju izkliedes pēc mazāko kvadrātu metodes, tika noskaidrots sekojošais:

 1. Galaktiku sarkanā nobīde rodas Pokaiņu enerģētiska starojuma ietekmē
 2. Vielas pārneses, masas un enerģijas nezūdamibas likumi ir tikai Pokaiņu nezūdamibas likuma speciālgadījumi
 3. Visuma gravitācijas konstantes vērtibu viennozīmīgi nosaka svētakmeņu izvietojums Pokaiņos
Tā kā svētakmeņus ir sakrāvuši latvieši, tad tieši latvieši ir noteikuši gravitācijas konstantes vērtību. Tā kā gravitācijas konstantes vērtība nosaka Visuma uzbūvi, tad Visuma uzbūvi ir noteikuši latvieši. Tikai viņiem, kā jau mazai tautai, no tā visa nav bijis ne vismazākā labuma, vai, vai, vai... jo šajā Visumā laba dzīve ir tikai komunistiem un krustnešiem.
Dr. Labieti!!! Citreiz rūpīgāk izvēlaties, kam piešķirt Pokaiņu Servelādi! Dr. Buņģis ar Dr. Cibiņu par saviem viltuszinātniskajiem sasniegumiem ir pārēdušies servelādi un pārstrēbušies zīdeni ar šķiņki, kamēr mūsu patiesi latviski zinātniskā redakcija mirst badā!

Autors: Perteļu Pidriķis (194.19.229.---)
Datums: 05-02-2002 21:42

Mīļi tautas brāļi un māsas!

Mūsu starpā gan ir vieta Latvju diženuma izpētniecībai un sīkākai paskaidrošanai tiem tautas gariem, ko vēl tumsība sedz, bet šķelšanās un dalīšanās lai mūsu vidū nevaid! Ikvienam ir roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek! Ir Cibiņa, ir Buņģa tēvi naski aruši tautiskās zintniecības druvu, un raženus augļus no tās plūks paaudžu paaudzes, aiz tam nav goda lieta viņiem gauži darīt, sprunguļus riteņos mest un darvu liet pastalās. Skauž mūs krustneši un melngalvji, sliktie tēvi un komūnisti grib mūs no zemes virsus izdeldēt, tak mēs viņus atkal zemzemes alās sadzīsim, ja vien atsvabināsimies no sīka kašķa un skauģu būšanas, kā jau savā agrākā pieticīgā rakstu galiņā ieminējos. Rau, viens palkavnieks še indes pilnu zobu rāda, gribēdams starp minētiem tautas dēliem ienaidu celt kā tāda čūska, man sacīt jāsaka. Ar Sprīdītis, man izrādās, kritis viņa valgos. Gan viņš svešzemju vārdus bārsta kā zirņus, bet aiz tiem nejūtu mūsu galveno mērķi atmirdzam. Neba nu Latvjiem ir no tik liela svara visas tās cīparu būšanas un Circeņblakts skaitīkļa kubulierēšanas. Tās lai paliek svešu zemju prātvēderiem, kas allažiņ akli bijuši un paliks, pērti kā nepērti. Tas viss tik tamdēļ ir no svara, lai Latvju dēli un meitas atkaliņ jaudātu taisni izslieties un meklētos pēc diženības, kas tiem jau iz sirmsenatnes godam pienākas. Lai sasietu kopā tos sarautos dzīparus, kas mūs ar Visuma valdīšanas spēkiem reiz saistījuši. Un šai ziņā Buņģa un Cibiņa veikumu es redzu nenovērtējamu esam. Ko līdz tupēt mūra šķūņos un pa svešzemju blēņu rakstiem putroties, kad Pokaiņos īstā patiesība ij bez visa skaitīkļa atronama - plika kā no mātes miesām nākusi! Jebšu tas Circeņblakts skaitīklis tik augstu prātu cilāšanā dodams, lai tam skāde neceltos, tak Cibiņa un Buņģa tēvi skaitāmi pie tādiem, par to esmu gatavs galvu siekstā likt un trejdeviņus gadus jūgā iet.
Saules mūžu latvju zintniecībai!
Rokas nost no Cibiņa un Buņģa!

Perteļu Pidriķis, no mazajiem praviešiem


Autors: Margrieta (---.apollo.lv)
Datums: 05-02-2002 22:38

Dr.Sprīdīti!

Man ir prieks, ka beidzot patiesās vērtības tiek skaidrotas ar mūsdienīgo un visiem labi saprotamo spektrālās analīzes tripletu līniju izkliedes metodi; pielietota arī mazāko kvadrātu metode, tāpēc šeit sniegto rezultātu ticamība ir neapšaubāma.
Piekrītu arī, ka Cibiņa k-gs badu nemirst un mānās arī tajā lietā, ka ir reņģu ēdājs. Jo visiem ir zināms fakts, cik ļoti mūsu Dzintarjūru ir piesārņojuši komunisti. Tāpēc arī izmakšķerētās zivtiņas ir kancerogēnas un, ja Cibiņa k-gs pārtiktu tikai no tām, tad sen jau būtu atstiepis savas pastaliņas.

Dr. Buņģa k-gs!

Cik atceros (Kauja pie Knipskas) Jums bija pūkains kažociņš, tāpēc nosalt Jums neizdosies.
Arī es esmu ļoti apvainojusies, jo esmu patiesa latvju tautas pārstāve, kas iedziļinājusies vēl senākās hronikās, un varu darīt zināmu, ka latvieši alu prata darināt jau 5. gadu simtenī. Tieši šajā sakarā vēlējos papildināt savas zināšanas par svētdziras sastāvu. Taču Jūs pārmetat dziras nelietošanu, nevis veiciniet zinātniskus pētījumus, lai latvju tauta no tā gūtu patiesu labumu.

Ar cieņu Margrieta


Autors: Pintiķis, Dr. Hab. (---.proxy.aol.com)
Datums: 06-02-2002 07:42

Cien. foruma dalībnieki! Mani sāk mākt ļaunas aizdomas - vai tikai izsalkušais Dr. Sprīdītis kopā ar vēl izsalkušāko ACTA POCANIA redakcijas kolektīvu (iespējams, vēl piebiedrojoties t.s. labietei Margrietai) nav apēduši Dr. Cibiņu? Jau vairākas dienas viņš nav šeit manāms. Augšminētie subjekti no sākuma izsmej Dr. Cibiņu (lai nevienam netrūktu šī izcilā zinātnieka), bet pēc tam liek viņu uz kārā zoba. Daudz jau jums tur nesanāks, drīz būs jāķeras pie Dr. Buņģa, viņš vismaz ir miesās brangāks. Jā, neviens jau neies finansēt pseidozinātni, kas tiek publicēta šajā trešās šķiras žurnālītī! Tādēļ arī neviens viņiem Pokaiņu Servelādi nepiešķirs. Droši vien arī viltus zinātniece Margrieta ir saistīta ar šo tenku lapu un tās galveno redaktoru "Dr." Sprīdīti. Mūsu mazā, kašķīgā tautiņa ir nolaidusies līdz vēl nebijuši zemam līmenim - sāk ēst savus varoņus vārda tiešā nozīmē!

Pintiķis, Dr. Hab. Hist.


Autors: Margrieta (213.182.205.---)
Datums: 06-02-2002 08:56

Pintiķis, Dr. Hab. k-gs!
Šķiet, Jūs sākat mani un cien. Sprīdīša k-gu apskaust par mūsu panākumiem zinātnes laukā. Atcerieties, šādi te kangari mani netraucēs gaismotā garā iet, pētīt, rakt, svērt un mērot, dibināt, domāt par dabas tālajo plašajo lauku, atklāt miglaino segu no sirmās senatnes, caur ko cilvēki, mācoties pazīt pagātni, varēs ar drīzi savu klātību pārlabot un tad sataisīt jauku, lielu nākotni pilnīgi glītotā, laimīgā veidā. Katris, strādādams priekš šā augstajā cilvēces mērķa, panāks pie saviem tautiešiem, kā arī pie cilvēces visas lielāko godu un slavu.

Ar cieņu īstenā latviete Margrieta


Autors: Dr. Spriditis (---.osi.lv)
Datums: 06-02-2002 14:24

Cien. Dr. Pintiķi!

Nebaidieties, ka Dr. Cibiņš varētu būt apēsts! Tas gnīda jebkuram rīklē iesprūdīs!
Istenībā Dr. Cibiņa zinātnes ceļš atspoguļo visu latvju bramaņu dziļo traģēdiju. Viņš jau 39 gadus veic savus pētījumus un izšķirošo atklājumu par to, ka latvieši nosaka Visuma uzbūvi nespēja veikt tikai tapēc, ka viņa Ciferblakta skaitītājs bija nepareizi kalibrēts. Šaubu nav, ka aparātu izregulējuši KKK - krustneši, komunisti un kolonisti. Kad īstenā latviete un viedā vaidelote Margarita mēģināja viņam taktiski uz to norādīt, tad viņa senais nelabvēlis Buņģis iejaucās diskusijā, nolamāja tautieti Margaritu par bajārieni un neļāva izpausties patiesībai (ierosināšu vaideloti Margaritu apbalvot ar Pokaiņu Akadēmijas Goda Rakstu, jo Pokaiņu Servelādi diemžēl dala citi bāleliņi). Dr. Pintiķi! Neļaujiet sev aizmālēt acis! Fakts, ka mūsu mazā (bet smalkā!) un apspiestā tautiņa caur svētakmeņu izvietojumu Pokaiņos nosaka Visuma uzbūvi man šķiet ļoti būtisks. Lai to pierādītu, biju spiests lietot zināmu matemātisko aparātu. Bet es ne mirkli negribu noniecināt Dr. Cibiņa un Dr. Buņģa zinātniskos sasniegumus un ceru, ka ar laiku viņi iekļausies ACTA POCAINIA radošajā saimē. Un nesauciet, lūdzu, žurnālu, kuru neesat lasījis (jo pirmais numurs vel tikai top, Vīka, Buņģa un Cibiņa iedvesmots), par trešās šķiras izdevumu!

Ar cieņu,
nepatiesi apietais Dr. Sprīdītis


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 06-02-2002 17:35

Cien. Margarieta! Ar Zudribela k-ga pīšļiem varētu noklāt ceļu uz Pokaiņiem (pec Vīka k-ga datiem, katra ceļa līkumā tur ir simtiem mašīnu kas enerģētiskā lauka dēļ saskrējušas grāvī), un piešķirt tiem nosaukumu "latvju tautas dizpīšļi". Varbut tad šo pīšļu enerģētiskais lauks neitralizētu "Pokaiņu ceļa anomāliju". Sīkāk sk. Vīka k-ga rakstos.

Dr. Buņģis, 2xPS laureats


Autors: Perteļu Pidriķis (194.19.229.---)
Datums: 06-02-2002 17:58

Gods lai ir krīviem un zintniekiem!

Manās vecajās acīs karstas asaru lāses sariesās, kad sekošus vārdus iz Dr. Sprīdīša lasiju: "Fakts, ka mūsu mazā (bet smalkā!) un apspiestā tautiņa caur svētakmeņu izvietojumu Pokaiņos nosaka Visuma uzbūvi, man škiet ļoti būtisks." Jā, jā un vēlreiz jā! Tas ir pats svarīgākais fakts, ko saskaita mums Circeņblakts! Saules mūžu Sprīdītim, jo nupatās mana sirds viņa īsteno Latviskumu ir sajutuse līdz pašam dibinam. Tamdēļ ņemu atpakaļ dažu skarbāku vārdu, ko par šo mūsu tautas dēlu vakar esmu skricelējis, un ceru, ka tas nav sāpīgi skāris viņa Latviskās dvēseles sidrabotās stīgas.
Abet Cibiņš un Buņģis tāpat nebūtu jākacē par tā skaitīkļa nepareizu kubulierēšanu. Vai nu tas kubuls šāds vai tāds, bet kāpostus tak tajā skābēt var. Un kas lēni nāk, tas labi nāk, tamdēļ arī par tiem 39 gadiem viņš šimpēšanas nav pelnījis. Ir no Margrietas nāk savs košums, jo šitā zeltenīte, kā es te jūtu, nav vis ar pliku roku jemama.
Aiz tam nu mans prāts top arvienu līksmāks. Jau tuvu ir tas laiks, kad no Pokaiņiem tiks vadīti un valdīti visi zemes un debesu kakti. Latvju bāleliņi un zeltenītes to paveiks!
Tautiski lai atskan dziesmas!

Perteļu Pidriķis, no mazajiem praviešiem


Autors: Margrieta (---.apollo.lv)
Datums: 06-02-2002 22:53

Cien. Perteļu Pidriķa k-gs!

Jūsu necilā uzslava dara mani patiesi laimīgu. Taču paraugos apkārt un saskatu, ka esmu šeit vienīgā zeltene. Vaideloti Borgu Buņģa k-gs jau ir rupji aizraidījis, likdams tai sēsties ar pliku pēcpusi uz svētajiem Pokaiņu akmeņiem.
Ticu, cien. Perteļu Pidriķa k-gs, Jūsu viedajam pravietojumam, ka tuvu ir tas laiks, kad no Pokaiņiem tiks valdīti visi zemes un debesu kakti. Taču, ja sava labuma dēļ dažas kārtas vai visu tautu grib nospiest, tad tautai ir pilnīga vara, itin kā citus nederīgus kalpus, vadoņus atcelt. Brīvības mīļotājiem še atkal darbalauks rodas tautai labus likumus pasniegt, kas apsargā visu locekļu mantu un dzīvību, dibinātus uz augstiem cilvēces tikumiem, nepārgrozāmiem likumiem dabā. Tad arī viss tautu un cilvēku ienaids pasaulē zudīs.

Ar dziļu cieņu Margrieta


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 06-02-2002 23:49

Tagad beidzot Bajāriene un labiete Margrieta beidzot ir parādījusi savu īsto seju. Viņa nekad nav bijusi Pokaiņos, tamdēļ nezina, ka ceļš uz Pokaiņiem ir likumains. Nekad nav pieskārusies Pokaiņu svētakmeņiem, ne ar pliku dibenu, ne ari kā citādi. Vienīgais, ko viņa labi māk - pieskriet klāt bālajiem zēniem Dr. Buņģim un Dr. Cibiņam, un iespert tiem ar muskuļotu, zābakos tērptu kāju. Pokaiņi viņai ir maldīga ticība no kuras jāsargā tautu. Turpiniet tā, Bajāriene! Jums tas labi iznāk. Cibiņu jau nozūmējāt, tagad ķeraties klāt pie Buņģa (laikam iepaticies pūkainais mētelītis).

Salstošs un nepatiesi apvainots Dr. Buņģis


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 07-02-2002 00:06

"Brīvības mīļotājiem še atkal darbalauks rodas tautai labus likumus pasniegt, kas apsargā visu locekļu mantu un dzīvību, dibinātus uz augstiem cilvēces tikumiem"

Kosmopolitizms, baj. Margrieta, kosmopolizms un masonizms... Mūsu mazajai Tautiņai visi likumi jau uzrakstīti iraid no Brammaņiem un Krīviem. Visas pasaules Tautas stāv uz zemes ar savām 2(4) kājām tik dēļ Visuma gravitācijas konstantēm, kuras Latvji nemaina tikai tādēļ, ka sirdī ir tikuši un nepārvieto Pokaiņu svētakmeņus. Kādus likumus Jūs gribat uzspiest mūsu daudzcietušajai Tautiņai? Vai Jūs pasaul's gala kārojat?

Dr. Labietis, sašutis


Autors: pr.ing.hab Zudribels (---.iem.gov.lv)
Datums: 07-02-2002 14:38

Caur kurieni cienītā tie tautas dižgari Jūs vērtējuši. Ciferblakšu aparāts te nelīdzēs, to vajag kalibrēt caur Bezdohenvaisa skalu.

Esmu patiesi pagodināts Buņģa kgs, ka novērtējat manu mūža veikumu un ar maniem pīšļiem grasāties bruģēt ceļu. Jāpiezīmē gan, ka tādā vīzē ceļa segums kļūs vēl slidenāks, jo mani pīšļi ir glumi, staipīgi un smird. Nezin kāds ieguvums jau nu Pokaiņiem tas nebūs. Vienīgā izeja - jāatver siera ražotne, kuras aromāts nomāktu šo bezdievīgo smirdoņu.


Autors: Margrieta (---.apollo.lv)
Datums: 07-02-2002 21:03

Cien. Buņģa k-gs!
Nedaudz pakavēsimies Jūsu bērnības gados. Tos jauki ir aprakstījis J. Poruks savā nenovērtējamā darbā Kauja pie Knipskas”.
...Buņģis apēda pāris gabalus šķiņķa, tikpat daudz maizes stūrus ar labu kārtu sviesta un balta piena. Vēlāk viņš citiem aiz muguras, kuri, pulciņā sastājušies studēja Pokaiņu vēsturi, aprija vēl vienu sviestmaizi, noslaucīja rokas biksās, kas, protams samaitāja pie biedriem visas slāpes pie zinātnēm...Kur, kur ir Pokaiņi? Cibiņš prasīja un neskatījās, kad Labietis tam Pokaiņus rādīja, ne uz to pusi, bet skatījās kā Buņģis grauza sieru...”

Vēderam rūcot Margrieta


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 10-02-2002 15:35

Augsti cienījamie zinātnieki!

Es, kas jau labu laiku aktīvi sekoju līdzi jūsu izvērstajai diskusijai, jau no tās pirmsākumiem iekš Latvians.lv, esmu dziļi satraukts par pašreiz vērojamajām tendencēm šīs diskusijas dinamikā.
Galvenokārt manu dvēseli sāpīgi ķēra šķelšanās mūsu zinātnes spīdekļu vidū. Dr. Sprīdītis no zinātniskā izdevuma ACTA POCAINIA ar saviem domu biedriem -- augsti godāto Margaritu un Dr. Pintiķi -- vēršas pret Pokainoloģijas klasiķiem Dr. Cibiņu un Dr. Bunģi. Tas vēl nebūtu nekas traģisks, ja šī vēršanās būtu pret Dr. Bunģa un Dr. Cibiņa idejām, aprēķiniem un argumentiem, bet šie uzbrukumi, diemžēl, ir vērsti pret pašiem godātajiem doktoriem. Ceru, ka turpmākajā diskusijas gaitā izdosies izvairīties no šādiem neakadēmiskiem personiska rakstura apvainojumiem un šī diskusija turpināsies kā augstas klases zinātniska sarakste.
Otra problēma, kas skaudri izskan pēdējos komentāros, ir akadēmiskuma zudums šajā diskusijā. Iesākumā cienījamie zinātnieki lietoja ļoti specifisku zinātnisko terminoloģiju, kas, šķiet, ir bijusi par smagu vienkāršās tautas pārstāvjiem (piemēram, Perteļu Pidriķim), kuri nevar lepoties ar augstiem zinātniskiem grādiem, tādēļ šie termini tiek devalvēti un izkropļoti (piemēram, “ciferblats” ir pārtapis par “circeņblakti”), Perteļu Pidriķis, šķiet, nav vēlējies nodarīt neko ļaunu zinātnei un šai Pokaiņu Gaismas Mācībai, bet latvietiskais vienkāršības tikums var negatīvi ietekmēt Darba akadēmiskumu, kas jau ir vērojams pr.ing.hab Zudribela komentāros, kuros arī parādas šie nekorektie termini. Aicinu jūs turpmāk izvairīties no šādu eifēmismu lietošanas. Rūpēsimies par terminu skaidrību, kā teiktu Hierarhijas Pārstāvis, Gaismas Sūtnis, Morāles Sargs augsti godātais Gardas kg-s: “Cilvēkiem ir jāsaprot, ka katrs vārds ir kā zibens bulta, kas izraisa pērkonu, un vārds ir domas pamina. Jēdzienu īstas nozīmes zudums ir ļoti veicinājis tagadējo pagrimumu.” Tā ir teikts Mācībā! Vai tad jūs nezināt, ka Skolotājs ir bijis tīšā saistībā ar Visuma Garīgo Centru? Par tā atrašanos Pokaiņos pēc zinātnieka Vīka, Dr. Cibiņa, Dr. Bunģa, Dr. Labieša u.c. pētījumiem vairs nau šaubu. Par Rēriha saistību ar Latviju ir daudz rakstīts. Bet Latvijā tie ir Pokaiņi!
Ceru, ka šī lieliskā diskusija turpināsies tikpat augstā kvalitātē, kā līdz šim un, ka tajā iesaistīsies daudz plašākas tatuešu masas, pat bez zinātniskiem grādiem, kā šo rindu autors.

Cieņā,
Antons Ukru pagastā


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 11-02-2002 13:54

Atkal jau Jūs bārstat savus tūdaliņu termiņus kā zirņus. Laikam jau prātiņš tomēr apmiglojies, sen nebūsiet svētdziras baudījis un ar Jumi runājies? Muguriņu esat uz mirkli atliecis, vagaru prombūtni izlietodams, un jau sajūtaties par diženu tautas varoni un melngalvju-masoņu laimnesi? Domājat, ja vienu reizi pātagojums un mokurats izpalicis, tad mūžiņš paies bez kungu zābaksmēra laizīšanas un kauna staba? Māņi, māņi tie visi iraid. "esmu par humānismu, esmu pacifists" - būtu jau nu laiks zināt, kādam jābūt īstam Latvju zintniekam, ko tādam piedienās runāt, un ko ne, kādi vārdi saulītē ceļ, un kādi no īstā ceļa aizsaved maldu tekās. Sasmērēsat tik mūsu godīgo vārdu ar savu runātīgumu, ka kārtīgos doktorus, īstenos mazās koklētāju tautiņas dēlus un bāleliņus sazin par kādiem li-be-r-a-lie-m visur cels priekšā. Indi jau mēs spļaut varam, bet arvienu jābūt gataviem ar savām baltām bārzdām kunga zābaciņu noviksēt, svārka stērbelīti nobučot un pātadziņas cirtienus pa līkajām muguriņām ar prieku pieņemt. Dievzemītē mūsu vietiņa ir zemu, vienādi kā sliekām un vaguļiem, totiesu Visuma Hierarhijā, kā jau god. hab. pok. dr-i pierādījuši, augstin augstu. To tad arī pētām, tur savas sīkās dvēselītes veldzējam. Ja nu laboties gribat, tad rakstait solījumu, ko darīsat, ko nedarīsat, bet, ja atkal savas tūdaliņu valodas uzsāksiet, aizlaidīsim bajāriem grāmatu. Gan karadraudze zinās, ko ar tādiem indes spļāvējiem iesākt.

Dr. Labietis, zina savu vietu Dievzemītē


Autors: dr. hab. pok. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 13-02-2002 09:41

Cienītie kolēģi burtnieki!
Atļaušos oponēt Jums jautājumā par nosalšanu, jo pēc maniem peder-astaiņu, tūdaliņu utt pētījumiem salst tikai BT. Izdarīju sekojošu eksperimentu. Dzidrūdensavota radīšanas brīdī paņēmu paraugus no tūdaliņa, krustneša, peder-astaiņa un BT. Visus paraugus ievietoju Ciferblakta skaitītājā kuru iepriekš biju novietojis meža vidū. Pārbīdīju sarkanbaltsarkano kloķīti pozīcijā "N" (nosalt), un nospiedu ausekļveida podziņu. Rezultāti pārliecinoši : sasala tikai BT radītais dzidravots. Zinātnieka- amatiera KaT gipotēze izrādījās pareiza, tūdaliņi u.c. nešķīstība nesalst!

prof. Cibiņš


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 13-02-2002 13:17

Cienītais zintniek! Atļaušos Jums oponēt. Kā plaši zināms, Baltajiem Tēviem un Vaidelotēm, mūsu Dievzemītes apdzīvotājiem, dzimst sērdieņi, kuri laika gaitā pieaug par bālajiem zēniem. Tālākā attīstībā daži bālie zēni, tā vietā, lai uzreizi pieaugtu par īsteniem BT, nonāk attīstības starpstadijā - tūdaliņos. Ir skaidri izpētīts, ka "Tūdaliņi – mūsu mazās, zaglīgās tautiņas pārstāvji, kas tūdaļ, tūdaļ būs Baltie Tēvi – jau izturas kā Baltie Tēvi, bet vēl nespēj to sev atzīt." Tātad Jūs, dr. Cibiņ, apgalvojat, ka tūdaliņš, kurš cēlies no nosaltspējīgā bālā zēna un ir prede-st-in-ēts atzīt sevi kā BT (pie kam ob-jek-t-ī-vi pie tādiem jau ir pieskaitāms), zaudē nosaltspēju? Vai es pareizi esmu sapratis Jūsu an-ti-zinātnisko apgalvojumu? Un vēl - podziņa un kloķītis - tas ir pareizi slēgts, bet vai tumbleri Jumja zīmes formā CVC kreiso sānu apakšējās ceturtdaļas labajā malā ievērojāt? Ja ne, tad es publiskā vietā neizvirzīšu savas aizdomas par Jūsu zinātnisko kom-pe-te-n-ci Td nosaltspējas jautājumos.

Dr. Labietis


Autors: dr. hab. pok. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 13-02-2002 15:42

Kolēģi dr. Labieti,
Nesāksim jau nu šeit publisku plūkšanos krustnešiem par prieku. Īsti neizprotu Jūsu protekcionismu konkrētā tūdaliņa jautājumā, bet ja jums šķiet, ka viņš jau ir BT tikai vēl publiski neatklāts, tad lai jau iet un salst, vienīgi tad viņš vairs nav uzskatāms par tipisku tūdaliņu. Savus zinātniskos balstīju uz tīrasiņu nešķīstības pētījumiem. Sakarā ar CVC izmantošanu atļaušos Jums aizrādīt , ka personīgi piedalījos aparāta radīšanā un pārmest man nekompetenci būtu zinātniski nepareizi. Pie tam , varbūt Jūs nēsat ievērojis, ka Jūsu minētajā vietā ir 39 tumbleri tā kā nav tik vienkārši, kā Jūs ar savu zināšanu līmeni domājat...


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 14-02-2002 12:21

Pilnīgi atzīstu savu kļūdu, Cibiņa Tēv. Jūsu pētījumiem uzradies arī pierādījums - pats nesalstošais krustnesis, kolonists, komunists/tūdaliņš (KKK/Td). Ceru, ka piedosiet manas šaubas, kuras paudu mūsu zinātniskajā po-l-e-mi-kā. Aizrāvos ar niekiem, jāsaka, un gluži aizmirsu a.god. Perteļu Pidriķa nemirstīgos darbos izvirzītās tē-zes par sirds jušanu.

Labprāt paziņošu priecīgu ziņu - dr. Cibiņ, PS Domes Valde šobrīd izskata jautājumu par vēl vienas Servelādes devas piešķiršanu (tituls "3xPS laureāts") par iepriekšminētiem pētījumiem tēmā "KKK/Td nosaltspēja". Varat uzskatīt, ka PS trejkrāsu lente (skat. attēlu) jau grezno Jūsu niecīgo augumiņu.

Cieņā Jūsu Dr. Labietis, PS Domes Valdes priekšsēdis, "Dziesminieka" balvas ieguvējs


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 13-02-2002 20:46

Tautieši, ak klausaities!

Savos koklājumos, smeļoties pārpasaulīgās enerģijas no Pokaiņu svētakmeņiem, esmu izpratis vienu no Pokainoloģijas svarīgākajām problēmām. Tagadiņās vēl manis teiktais ir ļoti abstra-hicēc, bet kad tas taps no cienījamiem doktoriem caur Ciferblakta aparātu iekš Pokaiņu meža pārbautīts, tad ceru, ka manis teiktais taps apstiprināts.
Tad nu lūk, nododu šo savu necilu atklājumu jūsu izvērtēšanai, cienījamie Pokainoloģijas klasiķi. Manis apskatītais jautājums skar Gilgameša un Leta problēmu, jebšu jautājienu: “Kurš bija īstais varonis, Gilgamešs vai Lets?”
Neapskatīšu pašu so seno mītu, bet gan izvērtēšu to gudrību, ko mums sniedz mūsu viedie senči. Kā mēs jau zinām no tiem augstiem pētījumiem, kas tapuši šai zinātnieku pulkā, kura aizsācējs bija, visu mūsu augsti godātais zinātnieks Vīks, latvieši ir Pasaules kultūras radītāji un Visuma garīgajā Hierarhijā atrodas pašā augšā. Rodas jautājiens – kādēļ gan mūsu tautiņa iekš šīs materiālās Pasaules iraid tik zemu kritusēs. Tad nu es, Antons no Ukriem, saku: nau tā kritusēs, tā tam i’ jābūt. Tā i’ mūsu senču viedība. Kāds tam pamats varētu jautāt kāds KKK, tad, lūgtum, es uz to var’ atbildēt. Ņems to pierādījum no Pasaules kultūras. Kaut vai Jēzus. Lasām Lūkas Evaņģēliju 18:14: ”Jo katru, kas pats paaugstinājās, to pazemos, bet kas pats pazemojas, tas taps paaugstināts.” Lūgtum, tautieši, mēs zinām, ka šo gudrību Jēzus ir guvis no latviešiem. Kā to zināt? Vienkārši: ņemam uz kartes un novelkam nogriezni no Pokaiņiem uz Betlēmi, mēs redzam, ka nogriežņa vienā galā ir latviešu svētvieta, bet otrā – jūdu. Vai tā nau skaidra zīme, ka kristietības saknes ir meklējamas Pokaiņos? Un vēl. Trīs Austrumu gudrie. Patiesībā bija DIVI Austrumu gudrie. Viens nāca no Indijas, otrs no Ķīnas. To, ka Indiešu gudrie – Brahmaņi – ir cēlušies no latviešu burtniekiem, Pokainoloģija jau ir pierādījusi, bet to, ka Ķīniešu kultūra ir cēlusies no Pokaiņiem es centīšos pierādīt tālāk. Tātad, trešais gudrais nācis no Letu zemes. Tā stāv rakstīts Albrehtas Indriķa Trakā hronikā, tam piekrīt arī dažādas ārzemju autoritātes. Mēs zinām, ka gudrais Burtnieks no Letu zemes dāvanā Jēzum aiznesis Pokaiņu svētakmeņus no kuriem savu viedību Kristus arī ieguvis. Savukārt zvaigzni, kas norādījuse uz Kristus piedzimšanu, Burtnieks redzējis no ķīķerēšanas kalna Pokaiņos.
Vēl viens pierādījums no Ķīnas:
“Upes un jūras visās ielejā valda
Tādēļ, ka tiecas viszemākās būt,
Tādēļ tās ir valdnieki visās ielejās.
Un arī apskaidrotais:
Ja viņš ilgojas pacelties ļaudīm pāri,
Viņam jakļūst vispazemīgākajam.”
(Laodzi “Daodedzin LXVI”)
Kā gan var būt šāda uzskatu vienotība, ja tā nau nākusi no viena avota – Pokaiņiem? Pielietojot nogriežņa metodi, atkal konstatējam, ka Pokaiņi un Ču valsts, kurā dzimis Laodzi, atrodas uz vienas līnijas. Sakritība? Varbūt teiksiet, ka sakritība ir arī šis: Laodzi vārda latviskā transkripcija ir sagrozīta, pastāv uzskats, ka tas noticis KKK ietekmē. Patiesā Laodzi vārda rakstība būtu: “Latodze”, kas nozīmē “Lats jeb latvietis, kam mugurkauls lokans kā odzei”. Vai šeit nau zīme uz Latodzi muguriņas lokanību, kas arī norāda uz viņa latvietību? Bet neapstāsimies – iesim tālāk. Kā Latodzi beidz savas dzīves gaitas? Neviens to nezin. Zināms tikai, ka viņs devies uz Rietumiem. Tautieši, kā jums šķiet – kurp? Protams! Uz Pokaiņiem! Kur gan vēl Gudrais varētu doties mūžīgajā mierā?
Vai vēl var būt skeptiķi? Uzskatu par pierādītu, ka Latviešu misija ir būt sīkai un niecīgai tautiņai, kā to mums norādījuši mūsu senči, tādēļ mums jāturpina muguriņu liekšana un zābaku laizīšana arī turpmāk, lai saglabātu savu garīgo virsvadību! Lai slavēti mūsu senči!

Antons no Ukriem

P.S.
Ceru, ka viedie zinību vīri atzīs šo manu darbu par labu esam un Krīvu domē taps gaisā celts jautājiens par manu uzņemšanu latvju zinātnieku elitē, piešķirot kaut vai mag. Pok. tituli.


Autors: ml (---.wh.TU-Cottbus.De)
Datums: 14-02-2002 23:43

Man tāds jautājums cien. zinātniekiem

Vai tiek kas darīts lai veicinātu Visuma konstantes ieviešanu kā oficiālu vispasaules standartu, jo pedējā laikā esmu ievērojis, ka šis skaitlis ļoti ievērojami atvieglotu dažādu aprēkinu veikšanu, pretstatā tagad izmantotajai SI sistēmai. Tas protams nav nekāds pārsteigums, jo šī sistēma izmantota jau tūkstošiem gadus ilgi, taču būtu laiks sākt pielikt punktu mākslīgi izveidotajai SI.


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 15-02-2002 00:37

Cien. ML! Visuma konstanti apmēram 5 vasariņas atpakaļ atklāja Vaska Rituļu Krīvs LielA Tēvs. Šī konstante ir "2300", kura tad arī bieži parādās krīvu pētījumos. Prieks arī, ka Jūs esat tik precīzi uztvēris ta saucamās "SI" sistēmas nepilnību (kas īstenība ir krustnešu mākslīgi ieviesta lai aizēnotu mūsu vismaz 68000 gadu veco sistēmu, kas balstās uz skaitli "2300"). Domāju, ka garīgajā sfairā, kur mēs esam stipri, mūsu sistēma tiek lietota. Fiziskajā sfairā gan mūsu sistēmu neviens nelieto un nelietos, jo mēs esam sīki, nožēlojami cilvēciņi kuros neviens neklausās.

Dr. Buņģis


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 15-02-2002 00:41

Neskatoties uz to, ka Visuma konstante ir Pasaules gravitācijas spēku pamatlielums un atslēga visdiženākiem atklājumiem itin visās jomās, krustneši un komunisti (arī tūdaliņi) traucē to ieviest. Pagaidām atliek vien žēli novaidēties un cerēt uz jauniem latvju zintnieku un krīvu atrastiem apliecinājumiem par šīs konstantes sakarībām ar debesu ķermeņiem un ikdienas sadzīvi... Bet arī tas jau nelīdzēs, kurš tad mūs, mazas tautiņas gaišākos prātus, ņem par pilnu... Ikdienā nākas samierināties ar milzīgo garīgo spēku, kurš ļauj izturēt spērienus, cirtienus un ļaunas valodas. Veros, ka cērtat no Krustnešu zemes. Novēlu lielu garīgu spēku, liecot muguriņu svešzemnieku rijās, ja vien nēsat KKK/Td...

Li-ris-kā vakara noskaņā - dr. Labietis, pēc smagas un mokošas PS Domes valdes sēdes, kurā dr. Cibiņam piešķirts 3xPS laureata titulis


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 15-02-2002 04:41

Cien. Cand. Pok. Antona Tēv! Rūpīgi pārbaudot Jūsu lielo gara darbu, atklāju nelielu neprecizitāti, kas, protams, nebūt nemazina Jūsu darba vērtību un nozīmīgumu. Pavisam bija 2.3 Austrumu gudrie (atcerieties Visuma konstanti 2300!). Divi Jūsu aprakstītie tiešām atbilst īstenībai, diemžēl tā laika hronisti nepamanīja 0.3 gudro, kas bija 23 cm garš un nāca no Letu zemes. Tā kā jau toreiz mūsu stāvoklis šajā pasaulē bija uz paša zemākā pakāpiena, tad mūsu darbi tika ignorēti jau toreiz. Varētu minēt vēl vairākus piemērus, kur tikai mūsu sīkā auguma un niecības dēļ dižie darbi ir pierakstīti citām tautām un/vai noklusēti. Piemēram, sengrieķu teiksma par Atlantiem, uz kuriem balstās Zeme. Kādreiz senie filozofi jautāja, uz kā tad stāv Atlanti? Uz šo jautājumu neviens nespēja atbildēt. Ar mūsdienu zinātnes un CVC-1 skaitītāja palīdzību ir noskaidrots, ka viņi katrs stāvēja uz 2,3 miljoniem Letu. Tātad Zemeslode turas uz mūsu, t.i. Letu, vārgajiem pleciņiem! Arī leģenda par Prometeju (tiek apgalvots, ka viņš nozadzis Dieviem uguni) ir pierakstīta aplami. Īstenība uguni nozaga mūsu mazās, zaglīgās tautiņas pārstāvji, un vēlāk visā apvainoja Prometeju (t.i. aizlaida atbildīgajiem Bajāriem tāsi, kurā viņš tika uzrādīts kā vainīgais). Rezultātā mūsu tauta pazīst uguni vismaz 68 000 gadu, bet Prometejs tika sodīts.

Dr. Buņģis, 2xPS laureats


Autors: Sekotājs (---.filf.lu.lv)
Datums: 15-02-2002 11:14

Pateicos cienījamajam Dr. Buņģim par mana darba precizēšanu. Pats izvairījos no jautājuma par sentēvu garumu, jo nejutos gana spēcīgs tā pētīšanā, jo man, par nožēlošanu, nau pieejams Ciferblakta aparāts. Pateicos Jums par manu apgaismošanu šajā jautājienā. Tātad tagad Pokainologi ir vienojušies par īsteno Sentēvu garumu? Atceros, ka pastāvēja strīdi vai šis garums ir mērāms metros vai centimetros.
Tātad Jūs pieturaties pie viedokļa, ka Sentēvi bija 23 cm gari? Rodas problēma -- kā paliek ar tiem Titāniem, kas ieradušies Letu zemē un ir mūsu senči? Titāni taču nebija 23 cm gari? Tātad mūžsenais filosofiskais jautājums par to cik eņģeļu var nosēsties uz Jaunavas Marijas mazā pirkstiņa ir pavērsies mazliet citā ra-kur-sā, proti: Cik Sentēvu var nosēsties uz Dr. Buņģa mazā pirkstiņa? Domāju, ka šis jautājiens ir gana nozīmīgs, lai tam turpmākajā gaitā pievērstos. Kā norādījis Dr. Cibiņš, tad Sentēvu garuma problēma, paties, ir atstāta novārtā.

Cand. Pok. Antons,
PS balvas laureāts


Autors: Krustiņš, Pietuka Dr (---.filf.lu.lv)
Datums: 15-02-2002 12:16

Kā īstenais šambaloloģijas un eldorādisma dzīves ziņas tvērējs esmu visnotaļ receptīvs pret lettisko pokainoloģijas dzīves ziņas skolas (kuru mēs Rietumos saucam simplificēti par the School of Pokynes) teorētiskajiem aspektiem. Apzinoties savas akadēmiskās tendences - etnosu bezapziņas manifestējošo elementu (respektīvi, tautas valodā - murgu) psihoanalītiskā semantisma artikulācijas hermeneitiskie, interpretīvie un aksioloģiskie aspekti - perspektīvumu, man gluži pēc nejaušās izlases principa kārtējo bezapziņas elementu manifestācijas laikā sākās vispārdepresīvā refleksija par nostaļģiskiem apziņas aspektiem. Ar savu trennēto akadēmisko intuīciju izvirzīju deduktīvi hipotētisku apgalvojumu - manam garastāvoklim ar depresīvajiem struktūrelementiem pie vainas ir latentās lettiskās proti Pokainiskās VĪZIJAS. Pašas par sevi latentās vīzijas nav nekas akadēmiskās uzmanības vērts, bet to izteiktais pokainisms mani pārsteidza. Secinājums - jāpievēršas lettiskās bezapziņas pokainisko dimensiju pastiprinātai izpētei.
Diemžēl mūsu etnosu bezapziņas elementu pētniecības think tank`os par the School of Pokynes (Pokaiņu skolas) lettisko tradīciju ir visai maz operatīvās informācijas - tikai pārdesmit žurnāla "Classics Of Structurally-Functional Research On The Seminal Myth of Pokynes" /Strukturāli - funkcionālo pētījumu par Pokaiņu sākotnējo mītu klasika/ numuri. Pārsvarā tas ir pokainisma struktūranalīzes autoritāšu - Dr. Stonhendžas Cekuļu Jōna un Dr.Fričainā Kurta no Druīda Ļoņas pagasta asā diskusija, kura nevienam par pārsteigumu tā arī beidzās bez īpašiem un nākamo zintnieku pāudzi ietekmējošiem rezultatīviem slēdzieniem. Ak vai!
Palīdziet jel, lettiskie Pokainisti, svešumā nonākušam metapokainistam!
Esmu dibinājis palīdzības fondu - Visi Kopā Man! Lūdzu sūtiet savu rakstu hrestomātijas un antoloģijas, bet tikai izņemiet no tiem personīgās riebjamzālītes un izdzēsiet tās alčeimeriskās piezīmes uz grāmatas malām.
Grāmatas var sūtīt uz adresi:
Professor Pietuks Krustins, dr.
The Very Enerģētic Middle of Campus of Shamabala University
the State of Nowhere, XXX - ppp
United States of Everywhere
PS Neiebilstu pret mana transnacionālā fonda nacionālo filiāļu atvēršanu, tikai informējiet par to inaugurācijas brīdi, lai mēs varētu ēteriski savienoties Trīsmirkļu meditācijā Par Mūsu Kopīgo Lietu....

Jūsu tautietis svešumā
Dr. Pietuka Krustiņš


Autors: dr Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 15-02-2002 18:56

Augsti god. Pietuka Krustiņ !

Jums sajēga nav ne kas ir Pokaiņi , ne kas ir latvju burtniecismas, nemaz nerunājot par to ,ka burtnieku augstos zinātniskos atklājumus jūs saucat par 'murgiem' . Latvju burtnieki savus pētījumus balsta uz Monoklonālo Torsionu Lauku Pi Mezonu Magnetiskas Rezonanses Scintilativās Masas Magnetogiracijas Linearo Lauku Oscilatora ( Ciferblakta skaitītājs) mērījumiem un stingriem skaitļiem , nevis kautkādiem depresīvajiem strumktūrelementiem un latentām vīzijām, kas var rasties pēc 3 sidrabkokles. Tā kā iesaku Jums vēl pamācīties un vairāk studēt klasiķus, Vīku, Buņģi, Labieti, Antonu, Pidriķi u.c.

burt. Cibiņš


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 18-02-2002 00:08

Lūk, kādu daiļu rūnu atradu vienā blēņu tāsī:

"Dievzemīte
Dievs bija radījis tautas un nu aicināja tās uz zemes dalīšanu. Katra saņēma, kādu vēlējusies. Kad visas ar guvumu izklīdušas, ierodas latvietis:
– Es te pēc zemes... teica, ka dalīšot...
– Bet viss jau izdalīts. Kur tad tu biji?
– Nu... darbiņš bija jāpabeidz... Nevar jau pusratā pamest.
– Nu, re, nokavēji.
– Žēl gan bet neko darīt– Dievam kļūst žēl latvieša. Viņš izņem no azotes tādu mazītiņu zemes gabaliņu un dod latvietim:
– Es gan to taupīju sev, bet, še, ņem!
I. Nāra"

Dr. Labietis, dzidru asariņu bārdas rugājos ieritinādams


Autors: Pintiķis, Dr. Hab. (---.proxy.aol.com)
Datums: 18-02-2002 04:57

Labieša Tēv! Manuprāt, Jūsu pierakstītajā pasakā kaut kā trūkst. Drīzāk tas bija citu tautu kājslauķītis (ko tās bija pieķēzījušas nākot pēc zemēm), nevis zemes gabaliņš, kas tika izsniegts mūsu tautiņai. Ko gan citu 23 cm gariem neveiksminiekiem kāds lai dotu...

Pintiķis, Dr. Hab. Hist.


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 19-02-2002 22:14

Labi, labi. Tas i labi. Kā to pierādīju savā pētījumā -- muguriņu liekšana nozīmē, ka esam uz pareizā ceļa, lai pierādītu savu Augsto stāvokli Visuma hierarhijā. Ceru, ka pie tās liekšanas arī top Pokaiņu problēmas apdomātas. Piemēram, sentēvu garums. Nudien, sarežģīts iraid tas jautājiens. Es ar' te galvu lauzu un neko izdomāti nevaru. Cerams, ka Dr. Cibiņa jaunākie ģenētiskie pētījumi sniegs mums gaismu šinī jautājumā. Gaidīsim.

Cand. Pok. Antons
PS balvas laureāts


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 19-02-2002 22:39

Lauzīju, lauzīju to savu veco galvu par mūsu Sentēvu garumu, bet neko prātīgu sadomāt nevarēju. Vien problēmas saskatīju, tad nu ar tām varu arī padalīties. Dažas hi-po-tē-zes arī saradās, bet iekš tā trūcīguma (Ciferblakta nepieejamības) nevarēju tās pārbaudīt. Tomēr te-o-riju gan sataisīju.
Tad lūk: Kā zinām no Krīvu Krīva Vīka kunga pētījumiem, Latviesi ir cēlušies no Titāniem, kuri, zaudējuši cīņu ar Zevu, muguriņas salikuši, devās uz to Letu zemi. Dr. Cibiņš, savukārt, piredāvā teoriju par Leta došanos uz Letu zemi, bet ceļā viņu piesmējuši KKK un tādēļ Latvieši tāda nožēlojama tautiņa padevusēs. Šķietami divas pretrunīgas teorijas.
Neapšaubāmi Titāni bija 23 m gari. Bet cik garš bija Lets? Vai mūsu rīcībā ir ziņas par to? Mēs zinām, ka Lets laizīja Gilgameša zābakus. Lai to darītu, viņam bija jābūt augumā nelielam un daudz jāloka muguriņa. Tad nu tā rezultātā, viņš tā liecās, liecās, līdz divos līkumos saliecās un tapa vien 23 cm garš.
Tā nu Titāni un Lets satikās iekš Letu zemes, kur arī no viņiem (protams, ar vaidelošu palīdzību, kuras iraid Grieķu dieves Lēto pēcnācējas, par ko noteikti arī pētījums ir jātaisa) tā Latvju tauta ar izcēlās. Zinām, ka Titānu ir bijis vairāk, tātad viņu gēniem jābūt pārsvarā, tādējādi Sentēvu garums bija zem 23 m, bet virs latvju pašreizējā garuma. Tomēr, atcerēsimies, tautieši, ka tas viss, saskaņā ar Krīvu Krīva Vīka pētījumiem, ir noticies pirms tā Ledus Laikmeta. Tad nu Sentēvi, sarāvušies čokurā, sala pie Pokaiņu svētakmeņiem, kuru enerģija uzturēja viņus pie dzīvības, tūkstošiem gadu, līdz ledus atkāpās (neapšaubāmi Pokaiņu enerģiju iespaidā). Pēc šiem gadiem Sentēvi bija tapuši vēl īsāki. Tomēr vēl nebija sasnieguši latvju garumu.
Tad nāca KKK. Un atkal tapa Sentēvu muguriņas liektas. Un tapa viņi vēl īsāki, līdz sasniedza to garumu, kādā latvji tagadiņās iraid.
Tā nu ir mana te-o-rija par latvju ev-o- lū-ciju. Tai vēl no godātiem doktoriem apspriestai jātop un em-pī-riski pierādāmai ar Ciferblakta aparāta datiem jābūt.

Cand. Pok. Antons
PS balvas laureāts


Autors: Dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 19-02-2002 23:39

Lielisks petijums, Antona Tēv! Veicot papildus pētijumus ar Ciferblakta skaitītāju, noskaidrojām vēl sekojošus faktus: tiešām, kad Titāni un Lets satikās (un sajaucās ar Lēto pēcnācējām), tad Latviešu garums bija 23 m +/- 2.3 m. Tas notika zināmu laiku pirms Šļūdoņa uzbrukuma. Tomer Lielajā Ledus Laikmetā, kuru, kā visiem sen zināms, izsauca mūsu Sentēvi, notika auguma izmaiņas. Izdzīvoja tie Sentēvi, kas bija pietiekami īsi un spēja paslēpties sūnās un nenosala (no turienes izteiciens par Latvju tautu Sūnu ciemā). Rezultātā selekcijas iespaidā mūsu Sentēvi kļuva 23 cm gari. Tad, 68,000 gadu atpakaļ viņi sāka buvēt Pokaiņu enerģētisko svētvietu, kuras ietekmē Šļūdonis izkusa, un paši Sentēvi sasniedza tagadējo garumu. Kumpas muguriņas ir atmiņas no laikiem, kad Šļūdoņa aukstuma dēļ viņiem bija jāslēpjas sūnās (atliekta muguriņa nozīmētu nosalšanu!), un tādēļ, līdz ko ierauga kaut ko sūnu zaļu (piem. muižkunga svārku), muguriņas pašas saliecas 90 grādu leņķī. Tātad varam izsekot sekojošai evolūcijai: 23 m - 23 cm - pašreizējais augums (mainās atkarībā no sakumpuma).
Ierosinu Jūsu lieliskā pētijuma dēļ piešķirt jums Dr. Pok. grādu. Šis priekšlikums ir jāapspriež koklēm skanot Krīvu domes sēdē.

Dr. Buņģis, 2xPS laureats


Autors: dr .Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 20-02-2002 13:28

Jā kolēģi.... hipotēze izklausās ticama, taču ir dažas vietas , kur vēl vajadzētu piestrādāt. Piemēram , kā tur bija ar to kokļu nēsāšanu, jo pēc tiko veiktiem mērījumiem ar CVC, mūsdienu standartkokles garums arī ir 23 cm! Tad sanāk ka arī kokles pārcietušas evolūciju?! Tā tas varētu būt , jo veicot speciālo kokļu pētījumu atklājās vairāku homoloģisko rindu kokles, t.i. pēc satura tās ir vienādas, bet pēc izmēriem dažādas. Sevišķo uzmanību izpelnās 1 l (si sistēmā) Bauskas kokle, kas noteikti ir starpposms starp 2 l un 0,5 l koklēm. Pievērsiet uzmanību formai, speciāli veidota , lai ar to var noslēpties sūnās, jo garums mazāks nekā 0,5 l bet satura vairāk! Kā izskaidrosiet šo fenomenu? Vienīgi ka kokles evolucionējušas līdz ar sentēviem, bet tas savukārt varētu būt pierādījums, ka viņi tiešām evolucionējuši. Protams galīgi neizpētīta ir pašu Pokaiņu enerģijas lielā ietekme uz sentēviem un koklēm, jo tā kā Pokaiņos pie Mātes akmens ir Visuma enerģētiskais maksimums, varam pieņemt, ka Pokaiņi attiecībā pret pārējo Visumu kustas ar gaismas ātrumam tuvu ātrumu, t.i. priekšmeti tur sāk saīsināties. Ar to varētu izsaskaidrot fenomenu, ka ārpus Pokaiņiem krīvu garums šķiet lielāks par 23 cm. galīgi nav izpētīta laika un masas fenomena ietekme uz letiem Pokaiņos (kā zināms ja v=c masa kļūst bezgalīga, laiks =0). Tā kā jautājums vēl arvien prasa piestrādāšanu.

dr. Cibiņš


Autors: Sekotājs (---.filf.lu.lv)
Datums: 20-02-2002 15:22

Pateicos jums cienītie zinātnieki gan par atzinību, gan par precizēšanu. Paties, Dr. Buņģa re-cen-zija norāda iten labi apskaidro tos baltos plankumu, kas bija iekš tās manas te-o-rijas. Arī Dr. Cibiņa norādes uz tām pro-blē-mām, kas rodas sakarā ar kokļu evo-lūciju, ļauj izteikt paredzējumu, ka turpmākajā darba gaitā izdosies rast jaunus pierādījumus šai evo-lūcijas te-o-rijai, papildinot to ar kokļu attīstības apakš te-o-riju. Šai ziņā es nešaubos par Dr. Cibiņa spējām. Domāju, ka Pokainoloģija turpmāk attīstīsiem milzu (titāna) soļiem!

Cand. Pok. Antons
PS balvas laureāts

P.S.
Piedāvāju dibināt Pokainoloģijas Institūtu, kur par profesoriem varētu tikt uzņemti Dr. Bunģis, D. Cibiņš un Dr. Labietis un turpmāk tie varētu saukties prof. Dr., kā arī, protams, asoc. prof. Dr. Pok. Krīvu Krīvs Vīks.


Autors: ml (---.wh.TU-Cottbus.De)
Datums: 20-02-2002 16:56

Tādā gadījumā ja sentēvi slēpās kanālos, kas ietiecas 10km zemē jājautā kā viņi pārcieta šo laiku, kas ne jau 10 dienas, bet vairakus tūkstošus gadus ilga. Enerģētiskie akmeņi atradās zemes virspusē, nevis tur kur sentēvi slēpās. Tad vēl nenoskaidrots ir jautājums kā sentēvi varēja uzbūvēt Pokaiņus 68000 gadus atpakaļ, ja viņi zem šlūdoņa bija, kas aptuveni 5 km biezs un izveidoja Baltijas jūru. (tur iepriekš līdzenums bija) - sūnās noslēpties nekadi nevarēja, jo ja šlūdonis ar savu spēku izgreba klintis vairāku simtu metru dziļumā, tad laikam arī no sūnām daudz kas nepalika pāri. Vai nav iespējams ka izmantojot šos kanālus viņi šļūdoņa laikā pārcēlās uz dzīvi citur (piemēram Indijā vai Ēgiptē kur izveidoja civilzācijas)?


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 20-02-2002 17:33

Cien. Anton! Jautājumu par Enerģētisko kanālu krīvi jau ir atrisinājuši - sk. tehvi.dv.lv. Tur mikroviļņos slēpjas Namejs ar savu karadraudzi. Šis kanāls atrodas zem Zikurāta kalna, un ir 230000 sprīžu dziļš. Protams, pastāv vel daudzi neatrisināti jautājumi - teiksim, cik ilgi vajag koklēt, lai iekļūtu Enerģētiskajā Kanālā, kad Namejs ar savu karadraudzi nāks no tā ārā un cels Latvju tautu saulītē u.c.
Cien. ml! Jūs pieejat visam no rupjās, fizikālās pasaules puses. Vajag vairāk koklēt un pētīt Krīvu Krīva Vīka darbus. Ta ka Šļūdoni radīja Plūdonis, kas kā zināms bija Latvis, tad Šļūdonis neaiztika Pokaiņu iemītniekus. Otrā iespēja būtu Dr. Cibiņa ieteiktā - sakarā ar to, ka Pokaiņi pārvietojas (attiecībā pret apkārtni) ar gaismas ātrumam tuvu lielumu, varbūt Šļūdonis vienkārši nevarēja Latvjus noķert? Protams, šeit ir nepiecieāami pētījumi par relatīvistiskajām ietekmēm uz kokļu lielumu un sentēvu garumu. Viens no Pokainoloģijas likumiem - nekad neapstrīdēt Krīvu Krīva Vīka Tēva cirsto. Domāju, ka pec kāda kāla kokļu Jūs varētu kļūt par īstu Pokainologu. Iesaku iesākumam izpētīt Antona Tēva doto zibenscirtumu no cs.llu.

Dr. Buņģis


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 20-02-2002 19:11

Godātais ml.

Koklējot laikam būs iesities godātajam ml k-ngam galvā neīsts viedums. Ģeo-grāf-ijas zināšanu trūkums Jūsos jūtams iraid. Āreče, nezināt Jūs to, ka ne jau 10km zemē Sentēvi bija, bet kā minēts manis pievestajā citātā: “10 km dziļumā iesniedzas zemes mantijā.” Jums kā nezinātājam atļaušos atgādināt, ka Zeme sastāv no garozas, mantijas un kodola. Tātad, nevis 10 km dziļumā zemē, bet 10km + garozas biezums. Nojaušu, ka kopumā šis lielums varētu būt 230 km. Tā nav nieka lieta.
Kā norādīja Dr. Bunģis – tur pašlaik Namejs ar visu savu karadraudzi koklē. Ilgi jau koklē. Un nekas viņiem nenotiekās. Mēs nezinām, kas ir šajos tuneļos. Varbūt Šam-bala un El-dor-rādo, kā uzskata Dr. Pietuka Krustiņš. Tā, ka iespējas sakrāt šajās “gigantiskajās stabilajās ģeodinamiskajās apļveida struktūrās” pārtiku pāris desmittūkstoš gadiem un vēl kokles nebija grūtību. Sentēvi jau pieticīgi bija. Un pārdzīvot Šļūdoni arī grūtumi neradās, jo magma silta iraid.

Dr. Antons
PS balvas laureāts


Autors: ml (---.wh.TU-Cottbus.De)
Datums: 21-02-2002 23:30

Cienītais Antona tēv,

Neesmu ar ģeoloģijas zināšanām svešs, tacu diemžēl viedajā latvju mēlē nezinu īsti precīzus terminus. Diemžēl man butu jāizrāda, ka mantijā tuneļus izvietot nekāda nav iespējams aiz tā vienkāršā iemesla, ka mantija ir ārkārtīgi šķidra un šķidrumā (it sevišķi vairākus tūkstošus grādus karstā) tuneļus veidot nav vienkārši, tādēļ maz arī ticams, ka Nameja karadraudze iznāks kādreiz ārā dzīva, ne cepeša veidā (kas gan būtu īsti parocīgi tiem, kam koklējot uzkodas beigušās). Protams, neesmu ieguvis tādu viedumu kā cienījamie zintnieki, tādēļ pilnīgi iespējams, ka koklējot visas pārliecīgās karstuma problēmas tiek atrisinātas.

Cērtot šo rakstu man gan iešāvās prātā kāda doma, varbūt ir iespējams, ka Baltie Tēvi izmantojuši šļūdoni karstuma dzesēšanai, jo nez vai šļūdonim pašam varēja ienākt prātā tā nu atkāpties. Esmu arī dzirdējis par baumām, ka dažu tūkstošu gadu laikā jauns ledus laikmets gaidāms, tad nu iespējams ka ir kāds 23 000 gadu cikls, kura laikā tiek patērēts iepriekšējā šļūdoņa aukstums - gan kokles tiek pienācīgi atdzesētas, gan arī pašai Nameja karadraudzei patīkams vēsums...


Autors: ml (---.wh.TU-Cottbus.De)
Datums: 21-02-2002 23:39

Atvainojos par savu iespējamo muļķību, taču man šodien koklējot iešāvās prātā kādas domas par pasaules vēstures saistību ar Baltajiem tēviem un latvju tautu. savu sacerējumu atļaušos te publicēt.

Viens no galvenajiem avotiem dzīvibai nepieciešamās enerģijas iegūšanai, bez Pokaiņu enerģētiskajiem akmeņiem ir ēdiens (Dr. Antons pat uzskata, ka Nameja karadraudze “gigantiskajās stabilajās ģeodinamiskajās apļveida struktūrās” uzkrājusi pārtiku, nevis enerģētiskos akmeņus), tādēļ esmu izvirzījis hipotēzi, ka ēšanas tradīciju pārmantojamība varētu liecināt par nepārprotamu civilizāciju saistību un to izcelšanos. Sākot interesēties par šo tematu, atradu ārkārtīgi daudz pierādījumus, kas pilnībā atbalsta augstākminēto cienījamo zinātnieku hipotēzes.

Kā zināms, senie Leti, ieskaitot Baltos Tēvus un Pašu Krīvu Krīvu nav pārtikuši tikai no energētiskā radioaktīvā un visu citu veida starojuma, bet arī pievērsušies kādām laicīgām lietām, proti kaloriju iegūšanai izmantojot augu un dzīvnieku valsts piedāvātās veltes.
Jau pirmā saistība starp seno Letu un citām civilizācijām parādās acumirklī – visas civilizācijas gan pagātnē, gan tagadnē ir ēdušas, kas nepārprotami un pilnīgi liecina par kādām saiknēm, kas radušās ļoti sen, jo neba nu pirmatnējie cilvēki paši iemācītos, ka enerģiju var iegūt nevis radiācijas, difūzijas vai elektrolīzes ceļā, bet gan dabā atrodamās vielas ievietojot mutē, un tās sagremojot. Tikpat labi tagadējie cilvēki varētu paši iemācīties arī lidot vai kļūt neredzami. Te nu parādās jautājums – kāds ir pierādījums, ka Leti pirmie atklājuši ēšanas priekšrocības? Pierādījums ir viens - mute, ti. atvere galvā caur kuru tiek uzņemts ēdiens. Ir ārkārtīgi liela iespējamība, ka pirms Leti iepazīstināja pasauli ar muti, tā vispār netika izmantota, ja nu vienīgi lai sarunātos. Tad nu nav īsti skaidrs, kādi ir pierādījumi, ka Leti pirmie atklājuši mutes funkcijas, kuras pazīstam vēl šobaltdien, jo tomēr pastāv iespējamība, ka kādi sencilvēki būtu atklājuši mutes funkcijas krietni sen, nebūdami pārliecināti, ka atvere galvā ir nepieciešama tikai runāšanai? – te nu jātceras daudzie Latvju sakāmvārdi un vārdu savienojumi – balaMUTE, Ar MUTI Rīgā ar darbiem aizkrāsnē, Dabūsi pa MUTI, kas nav atrodami citās valodās un dialektos, un tādējādi pierāda Letu kā pirmatklājēju nozīmību mutes funkcijās (pārskatot vairāku valodu vārdu krājumu, vārds MUTE netika atrasts, ja nu vienīgi angliešu un dažās citās valodās tas apzīmē izmaiņas vai pārmaiņas, varētu pat teikt nedabīgas, kas liecina, ka civilizācijas piedzīvojušas kādas pārmaiņas; ja šīs pārmaiņas pārveidojušās par patstāvīgu valodas vārdu, tas liecina kā pārmaiņu process bijis nozīmīgs un ka tas nav nācis no pašiem cilvekiem, bet kāda ārēja spēka, kas rodams Pokaiņos).
Taču, lai nebalstītos vienīgi uz tukšām teorijām, ir atrasti vairāki būtiski fakti, kas tikai pastiprina teorijas.
Viena no senākajām ir bijusī Šūmeru civilizācija, kas esot radusies 4000 gadu pirms mūsu ēras, kā nu jau zināms, Letu migrācijas rezultātā. Ko tad Šūmeri ēduši – vispirms jau kviešus, pupas, sīpolus, ķiplokus, sieru, cāļus, govis kā arī visu citu radību ko vien atrast. Atkal parādās kāda ļoti svarīga iezīme ēdiena atrašanā – tiek ēsts viss, kas ir ēdams. Jāpievērš ļoti liela uzmanība tam, ka civilizācijas apguvušas augsto ēšanas māku negrauza tikai viena veidā eikaliptu lapas, kā to joprojām dara koala lāči, bet gan patērēja visu ko vien apēst. Ir jajautā, vai šādas zināšanas var tāpat vien ienākt prātā? Vai tās ir ir iespējams apgūt kaut vai 23 000 vai 66 000 gadu laikā? Atbilde ir vienkārša – nē. Jātceras laiks, kad bijām zīdaiņi, un vecāki mums deva to ko var ēst, nevis mēs paši atklājām kas ir ēdams kas ne. Tas nozīmē, ka šādas zināšanas biežāk tiek pārmantotas, nekā iegutas savas dzīves laikā, un tas atkal atgādina, ka bijis nepiciešams kāds spēks kas veicināja zināšanu apguvi un kā zināms šāds spēks bijis un ir atrodams visu iespējamo paralēļu un vertikāļu krustpunktos, Pokaiņos, kur 68 000 gadu laikā Baltie Tēvi spēja izmantot kosmiskās enerģijas dotās zināšanas un vēlāk tās izplatīt pasaulē.
Šūmeru civilizācijas bijušas arī pirmās zināmās kas koklējušas, kas vēl vairāk pierāda to saiknes ar senajiem Letiem. Vispirms jau jāpiedomā pie tā, ka modernā rietumu zinātne maldīgi uzskata, ka Šūmeri bijuši pirmie kokļu izmantotāji, taču tā kā šiem “zinātniekiem” nav bijusi pieeja Pokaiņiem, viņu nezināšana varētu būt attaisnojama.
Ja ar to nav gana, var apskatīt arī seno Ēģipti, kas radusies vienā laika ar Šūmeru civilizāciju. Tur galvenokārt tika ēsti dažādi graudaugu izstrādajumi, it īpaši kvieši, nedaudz gaļas un visādi augi, tādi kā sīpoli un ķiploki, kā arī pupas. Līdzīgie pārtikas produkti atkal norāda uz kādām civilizāciju saistībām jo arī grieķu ēdienkarte īpaši neatšķiras.
Vēl kāda tipisku visu civilizāciju iezīme – kā saldinātājs dažādās gastronomiskajās izvirtībās bijis medus. Kas tad ir medus - tas pats produkts, ko Leti atklājuši iedējot dores (sens izteiciens) kokā un pēc tam ievācot bišu sanesumu. Maz ticams, ka citas civilizācijas būtu bijušas uz ko tādu spējīgas, ņemot vērā procesa komplicētību (dobuma izveidošana, bišu pieaicināšana uz kuru tikai Baltie Tēvi ar ārkārtīgi spēcīgu enerģētisko lauku un pārvietošanos gaismas ātrumā* bijuši spējīgi, medus ievākšana).

Izrakumu laikā atrastie pārtikas produkti liecina, ka visu ēšanas tradīciju pamatā ir 2300 dažādi ēdieni, kuri nepārprotami norāda tikai uz vienu unikālu vietu pasaulē, proti Pokaiņu mežu.

Lai labāk izprastu visu, pielikumā iekļauta daina, kurā atrodamas norādes par latvju tautas ēšanas kultūru:

Dzer, bāliņi, alu, medu,
Ja tev deva sveši ļaudis,
Dzer par savu sīku naudu,
Ne par manu augumiņu.

Kā var redzēt, šajā unikālajā 4rindē ir rodami 3 elementi – alus, medus un augumiņa (muguriņas) locīšana, kas ļoti raksturīga tieši Baltajiem Tēviem.

Tas ir īsumā viss no maniem pētījumiem, ja kadu sīkāk interesē ēšanas tradīciju vēsture, var uzrakstīt man kādu vēstuli.

*es gan uzdrīkstētos apstrīdēt hipotēzi, ka Baltie tēvi pārvietojās gaismas ātrumā, gaismas ātrums ir 300 000 m/s, kam nav nekāda saistība ar Visuma konstanti, tad jau 230 000 m/s būt precīzāks raksturlielums.


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 22-02-2002 03:17

Cien. ml! Jūsu pētījums ir vērā ņemams. Negribot Jūs atturēt no turpmākiem pētījumiem un nenoliedzot Jūsu pētījuma pareizību (protams, ka gan ēšanu, gan medu, gan arī citas lietas izgudroja senie Leti), ir diemžēl jāsecina, kas tas ir par Pokainoloģijai perifērām lietām. Vērā ņemama gan ir hipotēze par 23 000 gadu ciklu, kā arī piezīme par ārzemju vēsturnieku nepareizo izskaidrojumu kokļu vēstures jautājumā. Šeit mums ir jauna tēma pētijumiem - kā 23 000 gadu cikls iekļaujas 68 000 gadu posmā, kurā tika uzbūvēti Pokaiņi? Kāda šī posma daļā mēs atrodamies? Domāju, ka varam izvirzīt jaunu teoriju - mēs esam 3. cikla pēc Pokaiņu uzcelšanas beigās. Kas mūs sagaida jaunajā ciklā? Jums savos pētījumos nevajag tik daudz pievērsties rupjajai, sliktajai fiziskajai pasaulei, bet vairāk klausīties ko sirds saka un pievērsties augstākām garīgām sfairām. Zemes mantija ir karsta, bet mūsu garaspēks neapšaubāmi palidzēs izveidot tur alas. Vēlot turpmākas sekmes Pokainoloģijā,

Dr. Buņģis


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 22-02-2002 03:19

Jautājumā par ātrumu, ar kuru pārvietojas Leti - pareizāk būtu teikt, ka Pokaiņi pārvietojas ar gaismas ātrumu (kas, kā Jūs pareizi norādījāt, nav līdz šim precīzi izmērīts). Savukārt Leti parasti pārvietojas ar gliemeža ātrumu (it īpaši Prof. Dr. Cibiņš).

Dr. Buņģis


Autors: dr. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 22-02-2002 09:29

Cienītie latvju burtnieki !

Man ir patiess prieks, ka to tautiešu rindas, kas interesējas par Latvju vietu Visumā aug. Smalkie pētijumi ko veic ml-tēvs un Antontēvs protams ieņems viņiem paredzēto pienācīgo vietu tai globālajā pasaules lietu kārtībā kur centrā ir 3 Visuma pamatvērtības - Pokaiņi, Kokle un ... trešā vēl nav atklāta, ir hipotēze ka tie varētu būt leti, jeb latvieši. Domāju ka par šiem fundamentālajiem darbiem varētu piešķirt abiem burtniekiem dr. pok.

Tomēr cienītais, dr. ml. Jums kā jaunam latvju burtniekam acīmredzami nav zināmi daži fakti. Pirmkārt mūsdienu krīvi neēd visādas tur gaļas , sierus utt, jo krustneši /komunisti tos viņiem nedod. Krīvi grauž tikai ķērpīti, koklē koklīti un piedzer purva rāvu. Kā nu tur bijis senatnē , to tik Bērziņtēvs zin, bet viņš sēž pie Nameja tunelī un mēs nevaram ar vinu saistīties, lai pajautātu. Patika man Jūsu pētījumi par muti, tie tikai pierādīja ka visas viedākās lietas Visumā pirmsākumos ir izdomājuši un atklājuši leti. Attiecībā uz šumeriem - tā bija sīka aizvainotu cilvēku grupiņa, kas bija par kautko apvainojusies uz saviem tautiešiem letiem un gribēja iet nosalt. Tas redzams no paša vārda - sumer - Šumer - šūmēties - tas ir - pūsties , apvainoties. Diemžēl laikam kokļu iespaidā apvainotie proto-leti, jeb šumeri aizgājuši nepareizi - uz siltajām zemēm, protams paņemot līdzi visu sentēvu viedību.
Jūsu teorija par termoregulāciju tunelī ir pareiza, tā saskan ar jaunākajiem Ciferblakta skaitītāja rādījumiem. Kā zināms Šļūdoni caur Plūdoni radīja sentēvi un tas tika darīts lai kompensētu mantijas tempratūru 230 km zem Zemes un tunelī varētu uzturēties Namejs, pie kura pašlaik acīmredzot ciemojas Bērziņtēvs. Saskaroties Šļūdonim un mantijai kā reakcijas blakusprodukts iespējams rodas Bauskas gaišā kokle, jo ne jau velti Namejs un Bērziņtēvs nelien ārā no tā tuneļa.... . Tā gan ir hipotēze.
Attiecībā uz gaismas ātrumu - 300.000 Pokaiņu apvidū kļūst par 230000, jo kā jau minēju tuvojoties gaismas ātrumam (ar kādu, iespējams, pārvietojas Pokaiņi), priekšmeti , arī pati gaisma saraujas, līdz ar to pretrunu nav.

Tā kā nezinu vai visiem bajāru mēslu mašīnās ir vajadzīgās kodu tabulas un fonti, rakstu bajāru valodā , jo cik noprotu dažās mašīnās mani raksti parādās kā nesaprotami ķeburi . To protams atkal dara krustneši un komunisti zibensdrātī samainot latvju rakstu zīmes pret ķeburiem, lai krīvi nevarētu apmainīties viedām domām. Starp citu arī latvju rakstība norāda uz to izcelšanos un vietu Visumā. Piemēram garumzīme "-" simbolizē 230 km tuneli, punkts "." nozīmē enerģētisko maksimuma punktu pie Mātes akmens, pie tam ievērojiet punkts un Pokaiņi abi sākas ar "p"! Vai tā varētu būt sakritība ? Vēl neatklāta nozīme ir arī mīkstinājuma zīmei. Tā kā mūs gaida neaptverami zinātnisko atklājumu lauki.

burt.lat.dr.hab.pok. Cibiņš, 3xPS laureāts


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 22-02-2002 14:07

Cienītais ml!

Jūsu lieliskais pētījums priecē manu sirdi dēļ tā, ka mūsu Pokainologu pulkam jauns biedris pievienojies iraid. Patiesi Jūsu pētījums visnotaļ iraid labs. Tikai viena lieta, uz kuru jau Dr. Bunģis norādījis tika, Jums prātā jāpatur: “Pokainologam nebūs apšaubīt šīs zinātnes pamatlicēju izteikumus.” Proti, jautājumā par 230 km kanālu magmā, par pamatu ir ņemta Dr. R.Griškjāna atziņa. Šis augsti cienījamais doktors ir Krīvu Krīva Vīka Tēva tiešs līdzstrādnieks, tādēļ viņa Visuma zināšanās un Pokaiņu pārpasaulīgajā gudrībā balstītais atzinums šaubām pakļauts nevar būt. Atceraties to, cienītais!
Par Jūsu pētījumu par ēšanas evolūciju jāsaka man tā: tas patiesi lielisks iraid. Domāju, ka galvenais un neapgāžamais pierādījums uz šo zināšanu Pokainisko izcelsmi ir: “Izrakumu laikā atrastie pārtikas produkti liecina, ka visu ēšanas tradīciju pamatā ir 2300 dažādi ēdieni, kuri nepārprotami norāda tikai uz vienu unikālu vietu pasaulē, proti Pokaiņu mežu.” Nu nevarēja citas tautas zināt šo konstanti. To zināja tikai Latvji! Tātad, visi Jūsu secinājumi pareizi iraid! Pasaules civilizācijas uz Pokaiņiem balstās!
Par Pokaiņu pārvietošanos ar gaismas ātrumu. Domāju, ka Jums varētu būt taisnība, tikai jāatzīmē, ka arī Dr. Buņģis jau norādīja: “gaismas ātrumam tuvu lielumu”. Šķiet, ka Jūsu pievestais cīpars varētu būt pareizs, bet šajā ziņā neesmu eksperts, šeitan uz Dr. Cibiņa augstu pētījumu mums jāgaida.
Vēl tikai vēlos piemetināt vēl vienu piemēru, kas varētu norādīt uz Latvju lielo nozīmi iekš Pasaules civilizācijas. Zikurāts. Nolieksim galvas šī svētuma priekšā. Jā, Zikurātu ir Latvji Pasaulei nesuši. Tikai Pasaule to sapratusi nava un katrā vietā citādi to taisījuse. Ēģiptē, Divupē un Amerikā Zikurāti celti iraid. Tik sauc tos tagad par piramīdām ļaudis savā neziņā. Protams, šie Zikurātu atdarinājumi nau tik svēti kā Pokaiņu Zikurāts. Arī tik seni tie nau. Pokaiņu Zikurāts tapis, kad Plūdonis radīja Šļūdoni. Tad Sentēvi tuneļus būvēja un zem zemes paslēpās. Ar koklēm tie sildījās, bet kad pēc koklēšanas, rītā mostoties, tiem auksti tapa, tie līdz magmai tuneļus izbūvēja, lai siltumu tur iegūtu. Tad tie ar magmu to Šļūdoni kusināja un zem tā tad arī Pokaiņus izbūvēja. Caur tiem tuneļiem tie arī citās Pasaules malās no zemes izlīda un tās citas civilizācijas sataisīja. Namejs tad jau pa tiem tuneļiem drasēja, driģenes saēdies, tas citās malās ārā līda un sevi, piemēram, par Čingizhanu nosaucis, sliktos tēvus noslānīja.

Dr. Pok Antons
PS balvas laureāts


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 22-02-2002 18:39

Pokainoloģijas grādu piešķiršanas padomē balsoju "par" Dr. grāda piešķiršanai ml Tēvam. Attiecibā par tautiņām, kas arī būvē piramīdas (jeb pareizi sakot Zikurātus) - tiešām, tās ir Letu grupas, kas caur enerģētiskajiem tuneļiem apvainojušās pametušas Pokaiņus, tikai sidrabkokļu iespaidā aizgājušas uz dienvidiem. Piemēram, "maiju" tauta, kas arī būvējusi Zikurātus, savu vārdu ieguvusi no Vaidelotes-virsaites Maijas, kas nokoklējusies aicināja viņus tālajā ceļā. Ac-teku tautas vārds cēlies no izteiciena "teku, kur acis rāda". Arī viņi cēla Zikurātus. Interesantāka ir "olmeku" tautas vārda morfoloģija. Šī Letu cilts kādreiz, tā vietā lai mētātu akmeņus un tāda veidā radītu pasaulslavenos Pokaiņu akmens krāvumus, mētājās ar olām un tādēļ tika padzīta no Pokaiņiem. Litera "t" tūkstošos gadu ir pārvērtusies par "k". Sarežģītāks ir jautājums par vēl vieniem Zikurātu cēlājiem - ēģiptiešiem. Iespējams, ka viņu vārdam ir saistība ar "ģipte", kas, kā zināms, senlatvju valodā nozīmēja inde. Priekšvārds e- varētu nozīmēt, ka senie Leti izdomājuši internetu vismaz pirms 23000 gadiem! Pat tagad ir tikai e-pasts, e-pārvalde, bet e-indi vēl neviens izdomājis nav! Arī sensenā Nūbiešu civilizācija ir, neapšaubāmi, radusies no Letiem. Šajā gadījumā izskaidrojums ir vienkāršs - viņi ir nobijušies no bietēm (no-biešu) un aizbēguši pa tuneli projām. Alternatīvs izskaidrojums ir, ka Senletu Biešu cilts ir viņiem iedevusi bietē, un padzinusi no svēttuneļa.

2xPS laureāts, Acta Pokainia redkolēģijas dalībnieks Dr.Hab. Pok. Buņģis


Autors: Dr. Labietis (159.148.86.---)
Datums: 22-02-2002 23:21

Pie Prof. Dr. Buņģa cirtuma vēlos kautri atgādināt, ka pazīstamie "etruski", kuri uz septiņiem pakalniem (tāpat kā pirms tam Talsus) uzcēluši Romu, savas cilts mūsdienu nosaukumu ieguvuši, laika gaitā svešām tautām izkropļojot šai Letu ciltij tik raksturīgo izsaucienu "vēl drusku", ko tie daudzinājuši koklēšanas laikā. Šī cilts gan aizmirsa par zikurātu būvniecību, kamdēļ iznīka ātrāki par dažu citu.

Dr. Labietis, iesniedzis PS Domē pieteikumu par jaunām balvām god. prof. pok. dr-iem.


Autors: dr. Pintiķis (---.proxy.aol.com)
Datums: 24-02-2002 22:03

Labieša Tēv! Kaupo pils celšanās tiešām ir nozīmīgs notikums, un Pokainologiem nevajadzētu atstāt to novārtā. Varbūt kaut kur ir kāda diskusija, kur mēs varētu nākt klajā ar saviem zinātniskajiem pētījumiem? Varbūt Senlatvju varoņi visi celsies augšā un nesīs mūsu tautu tai pienākošā vietā? Varbūt Namejs jau ir seglojis kumeļu, lai auļotu ārā no Zikurāta svēttuneļa, un triektu KKK purvos?

Pintiķis, Dr. Hab. Hist.


Autors: ml (---.wh.TU-Cottbus.De)
Datums: 25-02-2002 18:37

Meklējot saites par Kaupo saistībām ar Nameja Tēvu, priecas vēsti atradu šajā tāsī cirstu, Namejs nevaid enerģētiskajā tunelī ar visu savu karadraudzi, bet gan darbojās Fizikālās Enerģijas institūtā. Ārkārtigi iespējams, ka šis ir tikai krustnešu ieliktenis, lai, taču pārlieku daudz saistības ar Pokaiņiem rodamas. Kādēļ ik brīdi tiek enerģija pieminēta un katra viņa darbība nes kādu saikni ar enerģiju? Vai nav iespējams, ka tiek gatavota Latvju tautas celšana Saulītē - jau dikti drīz ap miljons karadraudzes pārstāvju nāks ārā no enerģētiskajiem tuneļiem koklēdami? Vai Kaupo sakustēšanās savā Turaidas pilī nava priekšvēstneši kādam lielam garīgam notikumam šīs Vasaras Saulgriežos, jo kad tad, ja ne Saulgriežos, kad visa tauta vienojas koklēdama, šāds notikums varētu atgadīties.


Autors: dr. Cibiņš (---.parks.lv)
Datums: 26-02-2002 09:52

God. Ml
Šis tiešām bija labs atklājums. Domāju ka Jūsu atklātais Namejs (sauksim to par Zelta Nameju) varētu būt tunelī esošā Nameja 23 dimensionālais kotangensiālais spoguļattēls. Katrā zinā viņš stāv vismaz 2,3 pakāpes zem tuneļa Nameja, jo enerģijas ar ko nodarbojas viņš ir tā sauktās "rupjās materiālās enerģijas" atšķirībā no "smalkajām, garīgajām" ar ko nodarbojas īstie latvju burtnieki. Domāju ka šis jautājums ir to vērts, lai papētītu dziļāk, tapēc esmu sācis būvēt papildus aprīkojumu CVC. Nedaudz kļūdāties atiecībā uz Nameja (domāts tuneļa Namejs) karadraudzes skaitu. Pēc Ciferblakta mērījumiem tam jābūt vai nu 0,23 2,3 23, 230, 2300 ... līdz 2300000. Vārdu sakot tas tāpat kā ar elektronu orbītām , tiek pieļauti veseli skaitļi un pie Pokaiņiem tajā vienmēr jāfigurē 3 (seno letu "nummeri magnifikum"), 9 (trīskāršais "nm"), 68000( tā sauktais Vīka skaitlis), vai 2300 (Visuma konstante) dažādās kārtās. Protams arī šis jautājums prasa papildu pētījumus, taču jāsaka ka pēdējie burtnieku darbi izgaismo arvien jaunas un fundamentālas Pokaiņu mistērijas šķautnes. Varu droši apgalvot ka mūsu pētījumi jau tuvojas letu esamibas dziļākās jēgas atklāšanai. Tāpēc domājams, ka migla ap Visumu, Pokaiņiem un latviešu patieso vietu visā tajā drīz izsaklīdīs un visi KKK sapratīs kas īstenībā mēs esam par nāciju.

Jūsu dr. Cibiņš

Patreiz strādāju pie korelāciju atklāšanas starp 3 Bauskas kokļu formām, sentēvu garumu un Visuma konstantēm. Ja pētījumi būs sekmīgi varēsim paredzēt Nameja iznākšanu virspusē ar precizitāti līdz 2,3 nanomirkļiem. Iespējams , ka tad celsies arī Kaupo pils.


Autors: Sekotājs (---.parks.lv)
Datums: 26-02-2002 21:32

Man te nelielas piezīmes pie Dr. Bunģa pēdējā cirtiena saradušās iraid. Taisnība, protama lieta, doktoram ir, bet aimirsis viņš ir to Biz-antiju, kuras problēma jau sen pacelta tika un vēl līdz galam risināta nava. Proti, vai Bizantija radās no antiņiem, kas aizbizoja no Pokaiņiem? Šis jautājums, kādreiz likās tik grūts, tāpat kā citas funda- mentā-lās Pokainoloģijas problēmas, bet tagad iraid mūsu doma tālu virzījusēs. Zinām mēs tagadiņās, ka ne tikvien Bizantiju, bet gan visas pasaules civilizācijas ir Leti radījuši. Starp citu, grieķi no letiem griķēdājiem cēlušes iraid. Tie leti bij pasaulē gājuši un citus ļautiņus griķus ēst mācījuši, jo kā atceramies citi jau ēst neprata. Tā nu šos letus par griķiem nosaukuši, tik ēdot tāda stomīšanās bijusi un grieķi sanākuši.

Vēl man iraid lūgums Dr. Cibiņam, kā sila-bilās ver-ifi-kācijas zinātājam mēģināt to Zelta Nameja vārdu ver-ificēt un man ir tāda aizdoma, ka Dzintara Raivis tur sanāks. Jā, man tā vien šķiet, kolēģi, ka Bramanis Dzintaru Raivis ir no tuneļa Nameja hierarhijas, šķiet, 23 pakāpes zem tuneļa Nameja. Un kā zinam no blēņutāss www.latvians.lv Dzintaru Raivis jau ir cīņai modies. Kā redzam, tās zemākās pakāpes ar tām rupjākajām enerģijām, jau ceļas. Tad pēc dažiem cikliem varētu arī Zelta Namejs un vēlāk arī tuneļa Namejs ar Kaupo mosties un tad jau arī līdz Lāčplēša cīņai ar Tumšo nau vairs tālu. Tik kādi gadiņi 23000 x 3. Vai ta’ tas mūsu tautiņai, kas Šļūdoni pārdzīvojusi un Pokaiņu brammaņiem, kas mikro-viļņus sarijušies un kopā ar tiem Pokaiņiem ar 230000 m/s ātrumu pārvietojas, var būt ilgs laiks? Vaig tik mums arī turpmāk muguriņas locīt un cītīgi koklēt, tad jau mūsu laiciņš nāks. Vai, vai

Dr. Pok. Antons
PS balvas laureāts


Autors: dr. Buņģis (---.chem.unc.edu)
Datums: 27-02-2002 00:17

Domāju, ka Dzintara Latvietis tomer nav Zelta Namejs. Mūsu tautiņai ir jābūt vismaz 2300 vadoņu-dižvaroņu, kuri tad mūs vestu uz dažādiem Stikla Kalniem modināt aizmigušās kokles. Piemēram, daži bāleliņi sekotu Vadonim kas vestu uz Bauskas Gaišās un Tumšās Kokles Kalnu, citi atkal uz Lāčplēša Kokles kalnu, mazāks daudzums uz Piebalgas Koklēm, un galīgi maldināti bāleliņi rāptos Aldara un Cēsu kalnos, kur arī paliktu spļaujot indi un mocoties svētrītā. Pēc pēdējiem pētījumiem, Namejs kā jau zemgalietis vestu mūs uz Bauskas vai Tērvetes kokļu kalnu. Atliek vienīgi cerēt, ka Dzintara Latvietis nebūtu viltus pravietis, kas vestu mūs uz Aldara Kokļu kalnu. Šajā jautājuma kritiski svarīgs ir Prof. Dr. Cibiņa pētījums par koklēm. Bez šī pētījuma Latvju tautas celšana saulītē varētu arī nenotikt.
Teiksim, ja 23 cm garie bāleliņi pēkšņi atklātu kalnā 2.3 m garas dižkokles, tad viņiem atliktu tikai elst un pūst tām apkārt, ja nebūtu paņemti darbarīki.

Dr. Hab. Pok. Buņģis, 2xPS laureats


Autors: Sekotājs (---.filf.lu.lv)
Datums: 27-02-2002 15:27

Šķiet, ka Jums taisnība Doktor Bunģi. Dzintaru Raivis nau Zelta Namejs, bet viņš varētu būt viens no Latvju tautas vadoņiem, tik uz zemākas pakāpes esošs. Un koklētājs, protama lieta, sliktāks, nekā Namejs. Šķiet, ka Pokainologiem vajadzētu Latvju varoņus klasificēt atkarībā no to koklētspējas un vieduma Visuma enerģētiskās pakāpes. Šķiet, klasifikācijai vajadzētu būt balstītai un Vīka skaitli un Visuma konstanti. Vajadzētu tai mūsu tautiņai savus vadoņus apzināt, lai nau tikai uz tiem lielajiem -- Nameju un Lāčplēsi jācer. Iraid mums viedi koklētāji, tik atrast un pa Hierarhiju sakārtot, kam tā vieduma un Pokaiņu mikroviļņu tais galvās vairāk iraid.

Dr. Pok. Antons
PS balvas laureāts


KOPSAVILKUMS
Topošās dižtāss apmeklētājiem īsumā atgādināsim Latvju burtniecības pašreizējos sasniegumus Pokaiņu izpētē:
 1. Latvieši ir maza, nožēlojama kalpu tautiņa, kuru sentēvi bijuši vidēji 23 cm gari.
 2. Latvieši ir cēlušies no Gilgameša kalpa Leta
 3. Lai arī miesās vāji, latvieši, sevišķi to bramaņi, burtnieki un krīvi ir visgarīgākā tauta cilvēcei zināmajā Visumā. (Skaitļu burtniekiem un debesu ķīķeriem: E (lat) = 2300*3*9*65000*3MD*VK, kur VK - Vīka Visuma konstante izteikta pūrvietās ---> bezgalību un 3MD - 3 Mēness diametri izteikti pēd-sprīžos. Patreizējie šīs enerģijas mērījumi sasniedz vismaz 2300 MB [megabērzi], kas ir lielākā zināmā garīgā enerģija Visumā.)
 4. Visuma enerģētiskais centrs ir Pokaiņos Mātes akmens rajonā.
 5. Zem Pokaiņiem atrodas 230 DS (dižsprīžu) garš tunelis, kur koklē Namejs ar karadraudzi un Bērziņtēvu.
 6. Visuma hierarhijā uz augšējā pakāpiena atrodas Pērkontēvs ar Laimesmāti. Uz nākoša pakāpiena ir Krīvu Krīvs Bērziņtēvs kopā ar Dzintara Latvieti un Bramaņu Bramani un DižBurtnieku Vīkatēvu. Viņus sargā Lāčplēsis un Namejs ar karadraudzi (kad nekoklē)
 7. Letu sentēvu garu mūsdienās pārmantojuši un visas šīs lietas izpētījuši Baltie Tēvi (BT) un viņu burtnieki ar kokļu un Ciferblakta skaitītāja palīdzību
 8. BT galvenie ienaidnieki ir Krustneši, Komunisti un Kolonisti, kas regulāri strādā varasdarbus pie mūsu tautiņas. Vēl īsto latviešu nelabvēļi ir tūdaliņi, bajāri un sliktietēvi
 9. Ja BT dara pāri, tie apvainojas un aiziet mežā nosalt. Salšanas tieksme BT ir no senlaikiem, kad latvietis Plūdonis radīja Šļūdoni un Pokaiņos bija ļoti auksti.
 10. Noskaidrotas trīs galvenās Visuma pamatvērtības – Pokaiņi, Kokles, un Latvieši.
Iepriekšnosauktie fakti līdz ar daudziem citiem šeit neminētiem ir mūsdienu patiesās zinātnes priekšposteņi. Novēlam visiem Burtniekiem, interesentiem un sevišķi Burtnieku burtniekam Vīkatēvam turpināt ražīgi strādāt pie jauniem atklājumiem, kas beidzot atgriezīs latviešiem to patieso vietu Galaktikā un Visumā. Jo atcerieties

...ar reizi nāks tas brīdis,
kad vīņs savu naidinieku,
vienu pašu lejā grūdīs ,
noslīcinās atvarā,
tad nāks tautai jauni laiki...

Acta Pokainia Redkolēģijas kolektīvs, Pokainoloģijas Institūta Zinātniskā Padome